Ciche osady - mod do Fallout 4

Mod przyciszający pracę urządzeń w osadach.

Irytujące dźwięki dobywające się z wielu urządzeń w naszych osadach, potrafią doprowadzić do szaleństwa. Przeszkadzają i nie pozwalają się skoncentrować. Zwłaszcza kiedy wzdłuż głównej alei Sanktuarium ustawimy dwa rzędy zautomatyzowanych karabinów maszynowych. Hałas jest nie do zniesienia.

Na szczęście ktoś wpadł na genialny pomysł zmniejszenia hałasu. Żeby zaspokoić potrzebę ciszy, powstał mod obniżający hałas urządzeń i gwaru osad. Wgrywając go, zmniejszymy głośność wieżyczek strażniczych, generatorów, oczyszczalników wody oraz odgłosów uderzania młotka.

Do dyspozycji mamy kilka wersji moda. Obniżymy więc hałas do 50%, 25%, 10% lub wyciszymy całkowicie.

Jak działa mod?

Z pomocą moda wyciszymy denerwujące hałasy użadzeń infrastruktury osady. Denerwujące wieżyczki strażnicze? Nigdy więcej. Mod zmniejsza dźwięki generatorów, i innych maszyn, które zakłócają spokojne życie naszych mieszkańców.

Jak zainstalować moda?

Instalacja za pośrednictwem Nexus Mod Managera przebiega na zasadzie pobrania pliku ze strony moda. Najpierw wybieramy „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Kiedy otworzy się okno menadżera, czekamy na pobrani pliku. Po aktywacji zmiany powinny zostać zaimplementowane do gry.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Wiosenne porządki - mod do Fallout 4

Kolejny mod to zbawienie dla pedantów, którzy w świecie pokrytym radioaktywnym pyłem, dbają o zamiecione ulice i porządek we własnym domu. Możliwość kasowania śmieci i liści zalegających na ulicy przypadnie każdemu lubiącemu sterylne otoczenie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami