Bogaci handlarze - mod do Fallout 4

Mod dodający handlarzom kapsle, umożliwiając sprzedanie większych liczby przedmiotów.

W trakcie przemierzania pustkowi Wspólnoty zbieramy masę złomu, śmieci i starej broni. Będziemy ściągać podarte łachy z zabitych bandytów i opróżniać przedwojenne apteki. Tylko co dalej zrobić z całym tym łupem?

Niektórzy będą zbierali wszystko, mając nadzieję, że przetrzymywane przedmioty zdobędą jakieś znaczenie. Innym znudzi się chomikowanie i będą chcieli coś z tym zrobić. Najlepiej sprzedać. Problem polega na ty, że nawet sprzedawcy w świecie Fallouta klepią biedę. Zazwyczaj mają w kieszeni około 300 kapsli.

Oczywiście możemy powiększyć tę liczbę za pomocą perka, wydając dodatkowe pieniądze. Podchodząc do tematu bardziej logicznie, wychodzimy z założenia, że sprzedawcy powinni mieć więcej gotówki. Zwłaszcza, kiedy handlują sprzętem za kilkaset lub kilka tysięcy kapsli.

Z pomocą przychodzą mod. Dodaje on odpowiednią sumę kapsli do kieszeni kupców. Działa to zarówno na spotykanych sprzedawców, tych stacjonarnych, jak i handlarzy, którym budki handlowe postawimy w jednym z naszych warsztatów. W końcu możemy się pozbyć całego złomu.

Jak działa mod?

Mod składa się z trzech wariantów. Dodając kupcom pustkowi trzos pozwalający na dokonywanie transakcji z graczem także w późniejszych etapach gry. Do wyboru mamy powiększenie portfela o kolejno: 10000, 2000 i 30000 kapsli.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji potrzebować będziemy Nexus Mod Managera. Po wejściu na stronę moda, wybieramy zakładkę „FILES”. Wewnątrz znajdziemy 3 warianty moda. Po wybraniu odpowiedniej dla nas opcji klikamy na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Po pobraniu moda w menadżerze, aktywujemy mod. Zmiany zostaną zaimplementowane w ciągu kilku dni w grze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Nieskończona amunicja i niezniszczalny pancerz wspomagany dla kompanów - mod do Fallout 4

Kolejny mod sprawia, że nie musimy się już martwić o amunicję do broni naszych kompanów. Wychodząc z założenia, że sami potrafią o siebie zadbać, ich amunicja nigdy się nie kończy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami