Bethesda oferuje milion dolarów za granie w The Elder Scrolls Online

Niestety, nie w Polsce.

Bethesda stara się jak może, by zachęcić graczy do powrotu - lub sprawdzenia po raz pierwszy - sieciowej produkcji The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

1

Ogłoszono właśnie, że jeden ze szczęśliwych graczy otrzyma milion dolarów nagrody.

Wystarczy zajrzeć na specjalnie przygotowaną stronę internetową millionreasons.elderscrollsonline.com i zalogować się na serwer w okresie od dzisiaj do 10 stycznia przyszłego roku.

Konkurs nie jest niestety dostępny dla Polaków. Tysiące innych graczy ma szansę zdobyć część z 3 milionów Kruków - wirtualnej waluty w The Elder Scrolls Online, służącej do korzystania z transakcji cyfrowych.

Okrągły milion zostanie wypłacony w dwudziestu ratach, po 50 tysięcy. Losowanie zwycięzcy odbędzie się 1 lutego.

Akcja The Elder Scrolls Online osadzona jest kilkaset lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Skyrimie. Użytkownicy zwiedzają wiele regionów kontynentu Tamriel, chronią świat przed demoniczną inwazją i biorą udział w wojnie trzech frakcji.

„The Elder Scrolls Online to po prostu porządne MMO, które w pewnych aspektach rozczarowuje” - napisał w recenzji Mateusz.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami