Kolejna wersja łatki beta do Fallout 4 usuwa problem z terminalami

Drobne zmiany.

Bethesda opublikowała na Steamie kolejną wersję łatki Fallout 4 w wersji beta, wprowadzając kilka pomniejszych poprawek.

1

Z listy zmian w aktualizacji oznaczonej numerem 1.2.37 znajdujemy wzmianki o „ogólnym usprawnieniu stabilności i zarządzania pamięcią” oraz poprawieniu działania gry na terenie fabryki Corvega.

Do tego dochodzi jeszcze usunięcie błędu powodującego „zacinanie się” postaci podczas korzystania z wszechobecnych w świecie gry terminali komputerowych.

Pomimo zapewnień, twórcy nie opublikowali pełnej wersji łatki w ubiegłym tygodniu - nadal korzystać należy z kanału beta na Steamie:

W tym celu klikamy Fallout 4 na liście w bibliotece prawym przyciskiem myszy, wybieramy Właściwości, następnie zakładkę Beta i z listy poniżej opcję „beta - Beta update”. Bethesda ostrzega, że wcześniej warto wykonać kopię zapasową naszych zapisów. Decyzję cofamy, wracając do standardowego ustawienia.

Po dokładnym przetestowaniu i publikacji pełnej wersji patcha, aktualizacja trafi także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami