Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Podzielony dom

Misja dla Instytutu, w której rozwiązujemy problem zbuntowanych naukowców.

Misja pojawia się w twoim dzienniku losowo w trakcie wypełniania zadań dla Instytutu (po misji „Nowe oblicze ludzkości"). W trakcie jednej z rozmów z Ojcem otrzymasz komunikat o Newtonie Oberlym, z którym porozmawiaj. Znajdziesz go dziale bionauk Instytutu.

z114

Po rozmowie Oberly otworzy ci drzwi. Przejdź przez nie i rozpraw się z syntkami w pomieszczeniu na końcu korytarza. Potem kieruj się przez kolejne korytarze (uważaj na lasery, które niszcz) w stronę znacznika. Dotrzesz w ten sposób do Lawrence'a Higgsa (obrazek powyżej), z który rozpocznij rozmowę.

Możesz przekonać doktora do swoich racji tylko jeśli posiadasz wysoko rozwiniętą charyzmę. W ten sposób ukończysz szybko bieżące zadanie. W innym przypadku czeka cię impas, z którym będziesz musiał sobie poradzić. Możesz to uczynić na kilka sposobów.

Pierwszy wariant to wczytanie do terminala z lewej holotaśmy z działu bionauk. Dzięki temu będziesz mógł otworzyć klatki z gorylami, które rozprawią się z syntkami i nieprzychylnymi ci naukowcami.

z115

Druga możliwość zakłada także skorzystania z holotaśmy wgranej do terminala, ale otworzenie przy jej pomocy drzwi. Przejdź wtedy do sąsiedniego pomieszczenia i rozpraw się z syntkami, po czym rozpocznij rozmowę z doktorami (obrazek powyżej). Możesz ich również zastrzelić.

Po uporaniu się z impasem wróć do Oberly'ego. Będzie zadowolony, jeśli nie zabiłeś doktorów. Jeśli żyją, to zapyta cię o karę dla nich. Możesz ich wtedy zostawić w spokoju, wygnać z Instytutu lub skazać na karę śmierci (wymagana rozwinięta charyzma). Bez względu na odpowiedź, po zakończeniu rozmowy dostaniesz kilka rzeczy w nagrodę, a misja zakończy się.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami