Warner Bros. planuje dwa duże projekty w uniwersum DC Comics

Powrót Batmana?

Studio WB Games Montréal poszukuje deweloperów do prac nad kolejnymi tytułami bazującymi na licencjach komiksów wydawnictwa DC Comics.

1

„Jesteśmy rosnącym studiem z dwoma projektami klasy AAA, koncentrującymi się na rozszerzeniu uniwersum DC Comics w przestrzeni interaktywnej” - napisano na oficjalnej stronie internetowej.

Takie obwieszczenie nie będzie zapewne zbyt dużą niespodzianką, ponieważ kanadyjski oddział Warner Bros. już w 2011 roku zapewniał, że rozwija projekty w tym świecie.

Wtedy ogłoszono jednak tylko Batman: Arkham Origins, wydane następnie w 2013 roku. Od pierwszego ogłoszenia minęły cztery lata, więc na rekrutację jest chyba dość późno.

Tajemnicą pozostają serie, jakimi zamierza zająć się Warner Bros. Studio Rocksteady zapewniało, że Arkham Knight to ostatni Batman w wykonaniu tej firmy, więc przygody Mrocznego Rycerza trafią najpewniej właśnie do WB Games Montréal, ale nie brakuje też innych superbohaterów to przeniesienia na PC i konsole.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami