Startują testy beta dodatku Horizons do Elite: Dangerous

Zaczynając od planet.

Brytyjskie studio Frontier Developments rozpoczyna dzisiaj beta testy wersji PC dodatku Horizons do kosmicznego symulatora Elite Dangerous.

1
Scarab SRV

Rozszerzenie wydawane będzie etapami, jeszcze w 2016 roku, obejmując wiele elementów. Pierwszy „rzut” to testowany obecnie moduł Planetary Landings, umożliwiający lądowanie na powierzchniach planet.

Gracze otrzymają możliwość eksploracji szczegółowo odtworzonych planet i księżyców kompletnej Drogi Mlecznej, zbudowanych w skali 1:1.

Twórcy obiecują „nowe możliwości rozgrywki”, takie jak odkrywanie surowców, zdobywanie doświadczenia, naloty na bazy, badanie miejsc katastrof oraz współpraca z innymi graczami, zarówno na powierzchni planet, jak i w przestworzach.

Poruszanie na powierzchniach ułatwia nowy pojazd kołowy, czyli Scarab SRV. „Wszystko bez dodatkowych ekranów ładowania lub przerw w rozgrywce” - czytamy w informacji prasowej.

„Planetary Landings w Elite Dangerous będą prawdopodobnie najbliższą formą odwiedzin na obcej planecie, jaką kiedykolwiek większość z nas będzie mogła zaznać i są tylko początkiem dodatków do rozgrywki, które zawitają w rozszerzeniu” - komentuje David Braben, szef Frontier Developments.

Pełna wersja tego komponentu z dodatku Horizons ukaże się pod koniec tego roku. Kolejne otrzymamy w 2016 r.: nowe misje, statki, areny do potyczek, współpraca w ramach jednego statku kosmicznego, zmiana wyglądu postaci czy większe jednostki.

Beta Elite Dangerous: Horizons na PC dostępna jest w sklepie FrontierStore.net za 68 euro (ok. 290 zł), dając dostęp przedpremierowy do wszystkich dodatków.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami