Bloodborne: The Old Hunters - Poradnik, Solucja

Jak ukończyć dodatek, opis przejścia.

Witajcie w poradniku do The Old Hunters - pierwszego i jedynego DLC do gry Bloodborne na PlayStation 4. Znajdziecie tutaj opis przejścia i walk z bossami, zwracamy także uwagę na lokalizację wielu ważnych przedmiotów.

Poniżej umieszczamy też wskazówki, które pomogą wam odblokować zawartość dodatku i rozpocząć nową przygodę.

Opis przejścia

Poniżej przewodnik po rozszerzeniu do gry, w którym opisujemy dokładną ścieżkę przejścia i pokonania wszystkich bossów oraz innych przeciwników.

Jak odblokować zawartość dodatku

The Old Hunters jest jednak podobny do innych DLC znanych z gier Dark Souls, co oznacza, że nie uruchomimy go po prostu z poziomu głównego menu.

By odblokować i uzyskać dostęp do zawartości rozszerzenia. Należy spełnić następujące warunki i wykonać konkretne czynności:

  • Pokonaj bossa w Rewirze Katedralnym, a następnie zbadaj przedmiot na ołtarzu, by zmienić stan świata gry. Później dostęp do zawartości The Old Hunters można uzyskać w dowolnym momencie.
  • Wróć do Snu Tropiciela i weź ze schodów nowy przedmiot, który oferują posłańcy.
  • Przenieś się do Kaplicy Odeona (nazwa latarni: Rewir Katedralny) i wyjdź na zewnątrz przejściem po lewej stronie.
  • Po wyjściu z kaplicy stań za nagrobkami po prawej stronie, przy samym ogrodzeniu, by aktywować wydarzenie. Było już dostępne w podstawowej wersji gry, ale teraz dzięki niemu przeniesiesz się do Koszmaru Tropiciela - lokacji z dodatku.
  • Przeniesiesz się do alternatywnej wersji Kaplicy Odeona. Jesteś w nowej lokacji. Możesz przenosić się do Snu Tropiciela i wracać do nowego świata z poziomu nagrobka, który znajduje się przy bocznym wyjściu z warsztatu.

Warto zaznaczyć, że poziom bohatera nie ma znaczenia, dostęp do Koszmaru Tropiciela nie zostanie zablokowany, ale na niższym poziomie możesz mieć trudności z przeciwnikami.

Nową zawartość można odblokować nawet przed walką z ostatnim bossem, albo później - w Nowej Grze Plus po pokonaniu bossa w Rewirze Katedralnym.

42
Z tego nagrobku w Śnie Tropiciela przeniesiesz się do nowych lokacji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami