Twórcy Chivalry zarejestrowali nazwę Mirage: Arcane Warfare

Pojedynki magów?

Sieciowe pojedynki średniowiecznych rycerzy - Chivalry: Medieval Warfare - zdobyły sporą popularność na wielu platformach sprzętowych i wiele wskazuje na to, że twórcy produkcji pozostaną w podobnej tematyce, choć stawiając tym razem na bitwy magów.

Jak informuje serwis Destructoid, studio Torn Banner z Toronto zarejestrowało w amerykańskim urządzenie patentowym nazwę Mirage: Arcane Warfare. To obecnie wszystkie znane szczegóły, ale tytuł wydaje się być dość prosty do rozszyfrowania.

Mirage nie nawiązuje najpewniej do francuskich samolotów odrzutowych, lecz - w połączeniu z podtytułem - zwiastuje kolejną porcję pojedynków w klimatach średniowiecza, tym razem z większym naciskiem na wykorzystanie magii i elementy fantasy.

Czy tak będzie w rzeczywistości? Obecnie musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalną zapowiedź.

Poprzednią produkcję - Chivalry: Medieval Warfare - wydano na PC w październiku 2012 roku. Przygotowano też konwersje na PlayStation 3 i X360, wydane - odpowiednio - w lutym tego roku i w grudniu 2014 r. W środę debiutują odsłony PS4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami