Metal Gear Solid 5 skłania graczy do rezygnacji z broni atomowej

Dla ukrytej sceny.

Posiadacze Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain odpowiedzieli na wezwanie o pozbycie się broni atomowej, co pozwali odblokować ukrytą scenę na odpowiedniej platformie w bazie.

1

Wydawca - Konami - ujawnił w ubiegłym tygodni szereg warunków, jakie należy spełnić, jak ukończona misja numer 31, brak broni atomowej i badań nad nią (także na całym serwerze regionalnym).

Do wypełnienia pozostaje właśnie ta ostatnia kwestia, czyli brak tego typu uzbrojenia wśród wszystkich graczy na danej platformie sprzętowej.

Fani przystąpili do rozbrajania, a Konami dzieli się na Twitterze postępami. Ostatnia aktualizacja mówi o 206 bomb na PlayStation 4 (spadek z 2761) czy 40 na Xbox One (z 525).

Wygląda jednak na to, że gracze na komputerach osobistych zobaczą ukrytą scenę na YouTube, ponieważ Steam trzyma się mocno z ponad... 12 tysiącami bomb atomowych.

Warto dodać, że scena jest w sieci już od dawna i została opublikowana wkrótce po premierze produkcji, co może nieco zmniejszać pacyfistyczne zapędy.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami