Lepsza mapa - mod do Fallout 4

Mod poprawiający widoczność mapy w Pip-Boyu. Uwydatnia drogi, linie brzegowe i topografię terenu.

Jeżeli przeszkadza nam, w jaki sposób Pip-Boy wyświetla obraz w grze, zawsze możemy zmienić kolor w menu. Nie poprawia to jednak widoczności na mapie.

Niniejszy mod w łatwy sposób zmienia kontrast wyświetlanej mapy. Dzięki temu drogi, linia brzegowa i topografia terenu są znacznie bardziej widoczne.

Dodatkowo autor zaimplementował drugą wersję moda, która jest nieco ciemniejsza. Zbyt duża jasność dróg, przeszkadzała niektórym graczom, więc wybrać możemy odpowiednia dla nas wersję.

Jak działa mod?

Mod rozjaśnia interesujące nas elementy topograficzne mapy Pip-Boya, sprawiając że nie są już blade i ledwo widoczne, a odznaczają się zwiększonym kontrastem na tle pozostałych elementów mapy. Kilka wersji moda to także ponumerowana siatka topograficzna, odznaczona linia brzegowa i wyraźne drogi.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji wystarczy Nexus Mod Manager. Kiedy mamy program przygotowany do pracy, wystarczy pobrać plik ze strony moda wybierając „DOWNLOAD WITH MANAGER” w zakładce „FILES”. Aktywowany plik od razu wprowadzi zmiany na mapie Pip-Boya.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Piękne oczy - mod do Fallout 4

Piękne oczy to mod dodający tęczówki w wysokiej rozdzielczości i możliwość heterochronii. Mod zawiera także narzędzie do podmiany tekstur.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami