Wreckfest otrzymało zmagania kosiarek i dwa nowe tory

Oraz szereg poprawek.

Zręcznościowe Wreckfest od studia Bugbear Entertainment - odpowiedzialnego za serię FlatOut - wzbogaciło się o sporą aktualizację, wprowadzającą między innymi zmagania kosiarek do trawy na zamkniętej arenie.

1

Opublikowana na Steamie lista nowości obejmuje także dwa nowe tory we wczesnych wersjach, poprawioną sztuczną inteligencję kierowców, zaktualizowaną symulację opon czy efekty pogodowe - zachód słońca.

Deweloperzy wprowadzili również kolejne usprawnienia w najważniejszych elementach produkcji, czyli w fizyce i destrukcji. Przekłada się to na bardziej realistyczny model zniszczeń.

Jest też tryb rozgrywki Sprint Cup z trzema wyścigami po dwa okrążenia każdy, bazowe założenia dotyczące kariery i zmiany części w samochodach, lepsze wsparcie dla padów czy usprawniony chat.

Wreckfest dostępne jest na Steamie w dziale Early Access, do 1 grudnia przecenione do 17,50 euro (ok. 75 zł). Nie wiadomo jeszcze, kiedy zadebiutuje pełna wersja.

Podstawą rozgrywki, podobnie jak we FlatOut, są dwa elementy - wyścigi oraz destrukcja aut. Autorski silnik ROMU wprowadza zaawansowany model zniszczeń. Poniżej rozgrywka z kosiarkami od użytkownika „VihorChannelv” w serwisie YouTube.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami