Fallout 4 - Frakcja: Minutemani

Poznaj główne cele frakcji oraz dowiedz się, jak dołączyć do Minutemanów. Uwaga na spoilery!

Minutemani to frakcja dowodzona przez Prestona Garveya i spotkasz ją jako pierwszą, już na początku gry w misji fabularnej „Gdy wzywa wolność".

Główną bazą Minutemanów jest Sanktuarium położone na północnym zachodzie. To właśnie tam nauczysz się zarządzania osadami. Ugrupowanie nie posiada skłonności zdominowania Wspólnoty. Jest to frakcja neutralna, starająca się przeżyć w postnuklearnym świecie, odbudowując przy tym nowe osady.

preston
Preston Garvey w trakcie pierwszego spotkania

Misje tej frakcji skupiają się głównie na zakładaniu nowych ośrodków, w których mogą zamieszkiwać chętni osadnicy. Zadania te otrzymujesz przede wszystkim od Prestona Garveya.

Jak dołączyć do Minutemanów?

Jak już wspomnieliśmy po raz pierwszy spotkasz to ugrupowania podczas misji głównej "Gdy wzywa wolność". Od tego momentu będziesz mógł wykonywać kolejne zadania. Na początku Preston zleci ci udzielenie pomocy okolicznej osadzie (misja „Pierwszy krok"), po czym będzie informował cię o pomniejszych misjach. Aby odblokowywać misje fabularne związane z tą frakcją musisz w międzyczasie wypełniać pomniejsze cele.

Misje fabularne związane z Minutemanami:

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami