Dragon's Dogma w wersji PC na nowych ujęciach z rozgrywki

Kilka porad.

Capcom opublikował nowy materiał wideo z Dragon's Dogma: Dark Arisen, oferując kilka wskazówek dla początkujących graczy oraz ponad 4 minuty rozgrywki z wersji PC.

1
Wesoła kompania

Narrator opisuje system tworzenia postaci i towarzyszy „pożyczanych” przez sieć od innych graczy, podkreśla znaczenie różnych stylów rozgrywki, pokazuje też interfejs i walki z przeróżnymi bestiami.

Dragon's Dogma to gra RPG stawiająca na akcję i otwarty świat, wydana w 2012 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Gracze wcielają się w wybrańca, który musi odnaleźć swoje serce - dosłownie - i powstrzymać siły zła przed zniszczeniem świata przez smoka i inne potwory.

Wersję PC zapowiedziano we wrześniu tego roku, obiecując wyższą rozdzielczość tekstur i wsparcie dla kontrolerów. Cenę na Steamie ustalono na ok. 130 zł, ale dostępne są też tańsze wersje pudełkowe. Premiera w styczniu - nie znamy jeszcze dokładnej daty.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami