Assassin's Creed Syndicate - Misje poboczne: Wspomnienia Karola Darwina

Zrywanie plakatów z karykaturami, pomoc w badaniach.

Pora na misje wykonywane dla Karola Darwina. Spotkasz go najpierw w trakcie wykonywania wątku głównego, a później na mapie pojawią się ikony zadań oznaczone literą „D”.

Misja: Berlińska skamielina

  • Cele dodatkowe: Nie daj się wykryć
darwin1mapka

Udaj się w miejsce rozpoczęcia misji. Po rozmowie z Darwinem przyjdzie pora na udanie się na dworzec, który - jak się świetnie składa - jest tuż obok.

Wdrap się na dach i przejdź na belki nad peronami. Włącz wzrok orła, by zlokalizować cel. Oznaczony będzie na żółto. Zeskocz tuż za jego plecy i porwij go, o ile przeciwnicy nie patrzą.

darwin1_1
Cel jest, jak zwykle, oznaczony na żółto

Wyprowadź cel wskazanym zieloną ikoną wyjściem. Gdy to zrobisz, zaatakuje cię on jednak. Napadną cię też inni wrogowie, ale zignoruj ich i wybiegnij na ulicę, a następnie wsiadaj do pierwszego lepszego wozu.

Musisz dogonić cel i zlikwidować go - strzałami z pistoletu, taranując jego powóz lub przeskakując na pojazd i zabijając z bliska. Później przeszukaj jeszcze zwłoki fałszywego doktora i wracaj do Darwina, by zakończyć tę misję.

Misja: Straszna tajemnica

  • Cele dodatkowe: Zastrzel templariusza w chmurze pyłu; Zneutralizuj wóz zbirów toksyną
darwin2mapka

Po rozmowie z Darwinem twoim celem będzie udanie się do trzech chmur kwiatowego pyłu w parku. Musisz wejść w chmurę i zniszczyć doniczkę w środku.

Najpierw zajmij się najbliższymi, tę znajdującą się najdalej zostaw na koniec. Jest w niej dwóch templariuszy - zastrzel jednego, by wykonać opcjonalny cel. Później pokonaj resztę, zniszcz doniczkę.

darwin2
Chmur pyłu nie da się przegapić

Włącz wzrok orła, by iść za śladami. Teraz biegnij, wsiadaj do powozu i goń wóz z kwiatami. Musisz go porwać, co nie powinno zająć zbyt wiele czasu. Gdy to zrobisz, jedź po Darwina.

Razem z naukowcem jedź w wyznaczone miejsce. Gdy zaatakują was wrogowie, kieruj wozem tak, by przeciwnicy wpadali w chmurę pyłu. Ucieknij i dojedź do oznaczonego miejsca. Zaparkuj, wysiądź i podpal skrzynię z materiałem wybuchowym. Misja zaraz się zakończy.

Misja: Zniesławienie

darwin3mapk

Najkrótsza i najprostsza misja związana z Darwinem. Udaj się do punktu startowego i porozmawiaj z naukowcem. Później idź na ulicę w oznaczonym kierunku.

Musisz gonić uciekającego napastnika. Jest to pościg oskryptowany, co oznacza - jak zwykle - że dogonisz go wtedy, kiedy zaplanowali to twórcy.

Po drodze raz napastnik wmiesza się w tłum ludzi. Wtedy włącz wzrok orła, by wznowić dalszą pogoń. Najemnika dogonisz dopiero na torach, gdy się przewróci.

darwin3
Po prostu goń napastnika

Masz teraz parę sekund, na powalenie wroga i uratowanie mu życia. Po wszystkim bohater (lub bohaterka) porozmawia z bandziorem, a misja się zakończy.

Misja: Okrutna karykatura

  • Cele dodatkowe: Zniszcz wszystkie prasy jednocześnie
darwin4mapk

Po rozmowie z Darwinem musisz zerwać cztery plakaty z jego karykaturą. Pierwszy jest dosłownie przed tobą. Kolejne trzy są oznaczone ikonami na ekranie i na minimapie.

W każdym miejscu musisz włączyć wzrok orła, by dostrzec konkretną lokalizację plakatu. Zawsze strzeże jej paru templariuszy, których trzeba zlikwidować.

darwin4_1
Przy każdym plakacie będą wrogowie

Ostatni plakat jest na wozie, musisz go dogonić. Gdy zerwiesz ostatnią karykaturę, musisz podejść w oznaczone miejsce. Pewien mężczyzna zacznie uciekać - dogoń go i powal. Po chwili okaże się, że musisz iść do kanałów.

Znajdź wejście i zejdź do kanałów. Droga jest tu liniowa, po prostu idź tunelami. Dotrzesz do sali z prasami drukarskimi. Najpierw zabij dwóch przeciwników po drugiej stronie, a potem ustaw ładunki tak, by wysadzić cały sprzęt za jednym strzałem z pistoletu. Po wszystkim uciekaj z kanałów, by zakończyć misję.

Misja: Walka o byt

  • Cele dodatkowe: Porwij policjanta, nie dając się wykryć
darwin5mapka

Udaj się do punktu rozpoczęcia misji. Porozmawiaj z panną Nightingale i idź za nią. Dotrzecie w okolice cmentarza - jest po drugiej stronie ulicy.

Wejdź na cmentarz, włącz wzrok orła, by rozpoznać skorumpowanego policjanta. Poczekaj, aż oddali się od innych i porwij go, a następnie powoli wyprowadź z terenu cmentarza. Uważaj, by inni policjanci nie weszli w pole wykrycia.

darwin5
Porwij oznaczonego policjanta

Zaprowadź policjanta do wskazanego punktu, później wsiadaj do powozu (dowolnego) i jedź do kryjówki. Na miejscu włącz wzrok orła, a zobaczysz Darwina. Wdrap się na budynek, wejdź oknem i zabij wrogów. Przyjrzyj się Darwinowi.

Gdy pielęgniarka ocenia stan Darwina, odeprzyj ataki wrogów. Później podnieś naukowca i skieruj się do wyjścia na parterze. Na chwilę będziesz musiał odłożyć staruszka, by pokonać jeszcze paru wrogów. Później wyjdź na ulicę i wsadź osłabionego Darwina do oznaczonego wozu.

To koniec misji i koniec wątku Karola Darwina.

Powrót do spisu treści: Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

darwin5_2
Po Darwina wejdź oknem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami