Postać Shadow Jago wzbogaci w grudniu bijatykę Killer Instinct

Trzeci sezon startuje w marcu.

Bijatyka Killer Instinct na Xbox One wzbogaci się w grudniu o kolejnego wojownika - Shadow Jago.

1
Shadow Jago

Obecna wersja Shadow Jago to jedynie skórka dla „podstawowego” Jago, ale w przyszłym miesiącu postać otrzyma własny zestaw ciosów i stanie się osobnym zawodnikiem.

Tym samym deweloperzy przygotowują się na rozpoczęcie pełnego, trzeciego sezonu Killer Instinct z kolejną porcją wojowników. Start zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Z wpisu na blogu Ultra Combo dowiadujemy się także, że wkrótce opublikowana zostanie łatka 2.12, wprowadzająca drobne zmiany w interfejsie oraz więcej informacji na temat aktualnego stanu potyczki.

Jak wiemy już z wcześniejszych zapowiedzi, trzeci sezon wprowadzi między innymi Kim Wu, Tuska i Gargosa z Killer Instinct 2 z 1996 roku, a także - w gościnnej roli - żabę Rash, znaną lepiej z serii Battletoads.

Gra zadebiutowała na Xbox One w 2013 roku i jest stale rozwijana - obecnie przez studio Iron Galaxy. Tytuł jest oparty na modelu Free to Play, więc każdy zainteresowany może spróbować swoich sił w brutalnych starciach.

Nie brakuje oczywiście płatności cyfrowych, ale te przeznaczone są jedynie do kupowania kolejnych postaci. W czerwcu tego roku ogłoszono także wersję PC, z opcjami wspólnej zabawy pomiędzy platformami. Od tego czasu temat konwersji nie był jednak poruszany.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami