Modyfikacja udźwigu - mod do Fallout 4

Zmiana udźwigu postaci. Od małego zwiększenia, po kieszenie bez dna.

Nie da się ukryć, że seria Fallout to gry o zbieraniu przedmiotów. W Fallout 4 zbieractwo nabrało nowego wymiaru. Wraz z rozbudową systemu craftingu, modyfikacji broni i pancerza oraz po dodaniu możliwości budowy osady, każdy śmieć znalazł swoje zastosowanie.

Irytującym jest fakt, że kiedy chcemy rozwijać wszystkie z powyższych, musimy spędzać w Pip-Boyu więcej czasu segregując przedmioty, niż je zbierając.

Zastanówmy się chwilę nad sensem tego mechanizmu. Udźwig dyktowany jest przez siłę bohatera. Zabieg niby realistyczny - im więcej siły mamy, tym więcej udźwigniemy - jednak nie do końca sprawdzony. Biegamy przecież z wiadrami wypełnionymi gruzem i strojami bandytów upchanymi w kieszeniach.

Ma to sens? Nie. Pozwólmy sobie zmodyfikować lekko grę tak, aby nie musieć w ciągu jednego zadania trzy razy wracać do bazy, żeby opróżnić kieszenie. Nie będziemy nawet zaczynać dyskusji o tym, gdzie Ochłap trzyma przedmioty, które mu damy do niesienia.

Jak działa mod?

Z pomocą moda, będziemy mogli zmienić wartość udźwigu i pojemności naszego plecaka. Wybierzemy podstawową pojemność bagażu, ale także wartość, o jaką zwiększa się udźwik, kiedy zwiększamy siłę bohatera.

1

Jak zainstalować moda?

Na stronie moda wybieramy zakładkę „FILES”, a następnie DOWNLOAD WITH MANAGER” pod najnowszym plikiem. plik zostanie pobrany automatycznie w programie Nexus Mod Manager, a kiedy go aktywujemy, zmiany zostaną wprowadzone do rozgrywki.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Zmiana zużycia mocy Pancerza Wspomaganego - mod do Fallout 4

Kolejny mod - w podobny sposób jak zmiana udźwigu - zmienia wartości konsumpcji energii przez Pancerz Wspomagany.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami