Kolorowe pustkowia - mod do Fallout 4

Mod zmieniający szarobure pustkowia, poprawiając ich wygląd efektami i kolorami.

Fallout 4 wydaje się zbyt mało kolorowy? Porównując go do poprzednich części jest najbardziej kolorową odsłoną serii. Mimo to, nadal zauważyć można rzeczy, które warto poprawić. To właśnie robi ten mod.

Skoro Fallut 4 jest bardziej kolorowy od poprzednich odsłon, czemu mielibyśmy się ograniczać. Opisywany mod wprowadza kilka zmian, mających na celu ożywić grafikę dodatkowymi efektami i filtrami.

Niektóre elementy zostały podkreślone, niektóre efekty zyskały na sile, a kolory mienią się jeszcze bardziej. Doświadczymy tu zmian w cieniach i światłach. Barwach i efektach. W skrócie - jest to najpopularniejszy mod poprawiający grafikę Fallouta 4.

Jak działa mod?

Po zainstalowaniu, mod aktywuje się klawiszem Scroll Lock. Dzięki temu można przełączać się między widokiem standardowym i wgranym modem. Poniższe wideo prezentuje zmiany, jakie wprowadza ta modyfikacja do gry.

Jak zainstalować moda?

Zarejestruj się lub zaloguj w serwisie Nexus (serwis jest jedną z największych baz modów na świecie). Pobierz plik moda (21,5 MB) i go rozpakuj. Wrzuć wszystkie rozpakowane pliki bezpośrednio do folderu gry. Domyślnie jest to C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Fallout 4.

Jeżeli korzystałeś wcześniej z tego moda i chcesz go aktualizować, instaluje się jak wyżej, ale najpierw wykasuj stare pliki: dxgi.dll, ReShade.fx, Sweet.fx, SweetFX (folder).

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Ciemniejsze noce - mod do Fallout 4

Mod na następnej stronie znajdziesz mod, który wprowadza do gry więcej realizmu - noce stają się naprawdę nocami. Spacer pustkowiami po zmroku nabiera zupełnie innego znaczenia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami