Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Przygwożdżenie

Misja dla Instytutu, w której przekonujemy pewnego naukowca do przyłączenia się do organizacji.

Misję rozpoczniesz automatycznie po ukończeniu poprzedniego zadania dla Instytutu, czyli „Mass Fusion". Na początek porozmawiaj z Ojcem, aby poznać szczegóły nowego zadania. Okaże się, że masz dopilnować, aby do Instytutu bezpiecznie pana Wallace'a przebywającego w Graygarden na północny zachód od obecnej lokacji.

Udaj się do wyznaczonego miejsca. Okaże się, że w okolicy pojawił się oddział Strzelców, których wyeliminuj. Jeśli masz dobre stosunki z Minutemanami, to możesz spotkać ich zamiast najemników. W tym przypadku możesz dopuścić ich do zabicia ludzi z Instytutu (staniesz się wrogiem tej frakcji) lub powiedzieć, aby zostawili ich w spokoju (jeśli nie uda ci się ich przekonać, to czeka cię strzelanina).

z056

Po rozwiązaniu sprawy wejdź do drewnianego budynku i porozmawiaj z Enrico Thompsonem (obrazek powyżej), który powie ci, że Wallace zabarykadował się w pobliskim pokoju i za nic nie chce się ruszyć. Podejdź do drewnianych drzwi i zacznij rozmawiać z nim przez nie. Aby go przekonać powiedz mu, żeby się uspokoił lub zacznij mu grozić.

Po namówieniu go do pomocy Instytutowi porozmawiaj jeszcze z Enrico, dzięki czemu ukończysz zadanie, a w dzienniku pojawi się następna misja - „Mocy, przybywaj".

Następnie: Fallout 4 - Mocy, przybywaj

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami