Premiera Gravity Rush Remastered przyśpieszona o tydzień

Do 2 lutego.

Sony ogłosiło, że odświeżona wersja pierwszej odsłony Gravity Rush nie ukaże się 10 lutego - jak pierwotnie planowano - ale tydzień wcześniej.

Nowa data premiery wydania Remastered to 2 lutego, wyłącznie na PlayStation 4, z dodatkami DLC w zestawie.

Produkcja debiutowała pierwotnie na PS Vita, w 2012 roku. Główną bohaterką jest dziewczyna imieniem Kat, posiadająca zdolność manipulacji grawitacją.

Akcja toczy się w latającym mieście Hekseville. Nasza postać traci pamięć, by następnie otrzymać swoje moce od tajemniczego czarnego kota. Na horyzoncie pojawia się grawitacyjna burza, a wraz z nią - potwory do pokonania.

Zadbano także o elementy rodem z gier RPG: poziomy doświadczenia, zadania poboczne, opcjonalne starcia z bossami i duży, otwarty świat do eksploracji.

Za konwersję odpowiada studio Bluepoint Games, uznawane za mistrzów tego typu prac - to twórcy między innymi udanego Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a. W Japonii powstaje także pełnoprawny sequel.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami