Bethesda ostrzega przed używaniem konsoli w Fallout 4 na PC

Gracze odkrywają sekrety.

Bethesda ostrzega, że stosowanie komend konsoli w Fallout 4 na PC nie jest „wspierane” i może wywołać problemy.

1

Polecenia tego typu - bez większych problemów używane od lat w grach producenta - pozwalają na przykład włączyć nieśmiertelność czy przenikanie przez obiekty, ale także naprawić sporo błędów, jak usunięcie przedmiotu z ekwipunku czy odnalezienie zaginionej postaci niezależnej.

„Korzystanie z tych komend nie jest wspierane i rekomendowane na PC” - napisał na Twitterze wiceprezes Pete Hines z Bethesdy. „Takie coś nie jest w ogóle możliwe na konsolach.”

Dlaczego? - zapytał jeden z fanów. Modyfikowanie gry w konsoli może „bardzo szybko zepsuć zapisany stan gry” - odparł menedżer.

Tymczasem fani za pomocą stosownych komend odkryli już kilka interesujących sekretów, takich jak „pokój deweloperski”, w którym znajdziemy każdy dostępny w grze przedmiot (w konsoli należy wpisać „COC QASMOKE”). Wideo poniżej.

Twórca modyfikacji „xxdeathknight72xx” przyjrzał się plikom produkcji i znalazł równie interesującą broń, czyli karabin strzelający harpunami. Być może wróci w DLC.

Bethesda zapewniła w piątek, że „Fallout 4 to nasza najbardziej rozbudowana i solida premiera w historii”, pierwszej łatki spodziewając się w tym tygodniu.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami