W przyszłym tygodniu pierwsza łatka dla Fallout 4 na PC

W wersji beta. Konsole później.

Bethesda ujawniła wstępne plany na łatanie opublikowanego w ubiegłym tygodniu Fallout 4. Gra - co jest już tradycją w produkcjach studia - aktualizacji tych na pewno potrzebuje.

1

„To prawda, że oferowana w naszych grach wolność może prowadzić do niezamierzonych konsekwencji, które są często negatywne, gdy łączy się wiele nieprzewidywalnych elementów” - wyjaśniają twórcy na oficjalnym blogu.

„Jesteśmy zadowoleni, że Fallout 4 to nasza najbardziej rozbudowana i solida premiera w historii. Pragniemy podziękować testerom, którzy pracowali ciężko, by zepsuć grę i umożliwić nam naprawienie usterek podczas prac. Ale setki testerów zastąpiły teraz miliony graczy i intensywnie zajmujemy się największymi problemami.”

Pomysł Bethesdy to opublikowanie pierwszej łatki w wersji beta na PC, następnie pełnej wersji tej aktualizacji na komputerach osobistych, a później przeniesienie patcha na konsole.

„Ten proces sprawdzał się w przeszłości i pozwala nam wydawać więcej poprawek w szybszym tempie.”

„Spodziewajcie się większej liczby mniejszych, ale bardziej regularnych aktualizacji, niż kilku większych. W ten sposób możemy upewnić się, że zmiany działają poprawnie, ponieważ także mogą mieć wpływ na wielki świat gry. Pierwszej łatki beta spodziewamy się w przyszłym tygodniu.”

Nie podano, co dokładnie planuje w pierwszej kolejności załatać Bethesda, ale na pewno nie będzie łatwiej, ponieważ brak „trzymania za rączkę” to ważna część produkcji - dodają deweloperzy.

Miejmy więc przynajmniej nadzieję, że do obsługi interfejsu na PC nie będzie już potrzeba trzeciej ręki.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami