Spora aktualizacja Bloodborne przygotowuje na premierę dodatku

9 GB danych.

Bloodborne otrzyma w przyszłym tygodniu pierwsze i ostatnie rozszerzenie, zatytułowane The Old Hunters, obiecujące nowe lokacje i bronie. Sony przygotowuje się na ten debiut, publikując sporą aktualizację gry.

1
Pewnie śpi

Dodatek ukaże się 24 listopada, ale łatka powinna wkrótce trafić do Europy i nie należy do najmniejszych - obejmuje 9,376 GB danych. Poza przygotowaniem podstaw pod nową zawartość, oferuje też inne zmiany.

Wprowadzono między innymi przymierze The League (lub The Federation), dostępne dla wszystkich zainteresowanych przystąpieniem postaci.

Pojawia się również specjalna laska, dzięki której gracze mogą przywołać do pomocy dodatkowe postacie niezależne, nieobecne wcześniej w grze. Wprowadzono też drobne poprawki w losowych Lochach Kielicha i w kooperacji.

The Old Hunters to połączenie dwóch rozszerzeń, które zdecydowano się ostatecznie wydać w jednym zestawie. Twórcy przygotowują trzy nowe obszary, łączące dobrze znane lokacje z nowymi mapami. Nie zabraknie też broni.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami