Resident Evil 6 na PS4 i Xbox One ujawnione w Korei - raport

Remaster?

Koreańska agencja przyznająca grom kategorie wiekowe zdaje się sugerować na swojej stronie internetowej, że Resident Evil 6 ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One.

1
Supermutant

W tym samym miejscu trzy lata temu ujawniono konwersję Resident Evil: Revelations na PS3 i X360, co dodaje doniesieniom wiarygodności (dzięki, Gematsu).

Nie jest obecnie jasne - o ile informacje w ogóle okażą się być prawdziwe - czy mamy do czynienia z prostą konwersją, czy też z bardziej rozbudowanym remasterem.

W odpowiedzi na zapytanie Eurogamera, Capcom przyznał tylko, że „nie doszło do ogłoszenia”.

Resident Evil 6 ukazał się w październiku 2012 roku na PlayStation 3 i X360, by następnie trafić także na PC, w marcu następnego roku.

Produkcja spotkała się z mieszanym przyjęciem. Narzekano na odejście od korzeni serii horrorów, stawiając bardziej na dynamiczną akcję i strzelanie. Brytyjski Eurogamer wystawił ocenę 6/10, ale już GameSpot - tylko 4,5/10. Po drugiej stronie skali jest japońskie Famitsu z notą 39/40.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami