Kolejne DLC do Rocket League stawia na apokalipsę

Do tego darmowy stadion.

Studio Psyonix ogłosiło, że zręcznościowe Rocket League wzbogaci się w grudniu o kolejne rozszerzenie DLC, zatytułowane Chaos Run.

1
Wasteland

Dodatek inspirowany jest filmami i literaturą w post-apokaliptycznych światach - zapewniają deweloperzy w informacji prasowej. Główne nowości to dwa kolejne samochody - Ripper i Grog.

Każdy pojazd otrzyma sześć naklejek oraz szereg malowań, wzorów kół, efektów stosowania dopalacza, przedmiotów upiększających dach i anten.

Chaos Run wycenione zostało na PC i PlayStation 4 na 4 dolary (ok. 16 zł).

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

W tym samym czasie wszyscy posiadacze produkcji otrzymają za darmo także nowy stadion - Wasteland. Niestandardowa lokacja jest większa, stawia na inne nachylenie powierzchni czy rozmieszczeni dopalaczy.

Założenia Rocket League są proste. Dwa zespoły mają pięć minut na zdobycie jak największej liczby bramek. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dopalacz zwiększający przyspieszenie oraz możliwość skakania.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami