Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: HalluciGen dla Freda

Misja, gdzie zdobywamy pewien narkotyczny gaz - prosto z fabryki.

Zadanie to pojawia się w zakładce „Różne" i nie ma w dzienniku nazwy własnej.

W Hotelu Rexford w Dobrym Sąsiedztwie spotkasz człowieka o imieniu Fred, który stoi w pobliżu kontuaru na parterze. Porozmawiaj z nim i spytaj o pracę. Fred zaproponuje ci jedno zlecenia, a mianowicie dostarczenie mu substancji znanej jako HalluciGen, którą znajdziesz w okolicznej fabryce strzeżonej przez gang nazywany Strzelcami. Możesz przystać na początkową cenę (200 kapsli) lub, jeśli grasz charyzmatyczną postacią, podbić cenę do 400 kapsli.

Po wejściu do fabryki zacznij ostrzeliwać atakujących cię strzelców. Okaże się, że sami również prowadzą pojedynki między sobą, co ułatwi ci zadanie. Skieruj się do przejścia z lewej i kontynuuj cały czas jedyną możliwą drogą.

z037

Po drodze eliminuj napotkanych rywali. W pewnej chwili dotrzesz do pokoju z komputerem. Możesz się do niego włamać lub kontynuować. Twoim celem jest dotarcie do lokacji z głównym komputerem (obrazek powyżej). Dzięki niemu możesz zresetować hasło i z łatwością otworzyć drzwi w sąsiednim pokoju (w innym przypadku musiałbyś włamać się do trudnego terminalu).

Przejdź do kolejnej lokacji i szybko przebiegnij do głównego laboratorium, ponieważ gaz zacznie odbierać ci życie. Kiedy wejdziesz do środka rozpocznij walkę z przywódczynią strzelców (może stawać się niewidzialna, więc zachowaj czujność). Następnie możesz przeszukać jej ciało, gdzie znajdziesz między innymi notatkę i klucz (otworzysz nim pobliskie drzwi do wyjścia).

z038

Po pojedynku podejdź do zbiornika z gazem (obrazek powyżej) na blacie i podnieś go. Następnie opuść fabrykę i wróć do Freda po odbiór nagrody.

Następnie: Fallout 4 - Cambridge Polymer Labs

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami