Chivalry: Medieval Warfare trafi 2 grudnia na Xbox One

AKTUALIZACJA: Teaser potwierdza też wersję na PS4.

Aktualizacja: Oficjalny teaser opublikowany na kanale Activision potwierdza, że Chivalry faktycznie trafi na konsole Xbox One na początku grudnia. W tym samym dniu ukaże się też wersja na PlayStation 4.

Nie wiadomo z jakiej wersji pochodzą fragmenty rozgrywki wykorzystane w nowym materiale.

*

Oryginalna wiadomość: Sieciowa gra akcji Chivalry: Medieval Warfare ukaże się 2 grudnia na konsoli Xbox One - wynika z informacji ujawnionej w sklepie Xbox Store.

1
Screen z wersji Xbox One

Przy tytule wiadomości stawiamy znak zapytania, ponieważ wydawca wersji konsolowych - Activision - nie potwierdził jeszcze oficjalnie odsłon na sprzęt obecnej generacji. Nie wiemy też nic na temat ewentualnej konwersji na PlayStation 4.

Tymczasem z opisu wydania Xbox One wynika, że możemy liczyć na 25 pól bitew, ponad 60 broni i wsparcie dla maksymalnie 24 graczy. Jest też całkiem nowy tryb Horde, w którym zadaniem będzie zapewne odpieranie kolejnych fal wrogów.

Jest nawet zbiorcze wydanie Ultimate Edition, zawierające dodatkowo cztery pakiety DLC z kolejnymi skórkami postaci i śmiercionośnym ekwipunkiem (dzięki, lifelower).

Chivalry to gra sieciowa, dostępna na PC od października 2012 roku. Przygotowano też konwersje na PlayStation 3 i X360, wydane - odpowiednio - w lutym tego roku i w grudniu 2014 r. Być może także w przypadku obecnej generacji Microsoft może liczyć na taki okres wyłączności.

Gracze wcielają się w rycerzy reprezentujących cztery klasy postaci, uzbrojonych w miecze, buławy, topory, łuki, włócznie lub inne rodzaje broni z okresu średniowiecza - jest nawet sprzęt oblężniczy. Akcję można obserwować z perspektywy pierwszej osoby lub zza pleców.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami