Pierwszy odcinek Resident Evil Revelations 2 dostępny za darmo

Ale nie na PC.

Pierwszy odcinek horroru Resident Evil Revelations 2 można już pobrać za darmo, na PlayStation 4, X360 i Xbox One.

1

Epizod zatytułowany Penal Colony otwiera historię, wprowadzając postać Moiry Burton, czyli córki lubianego przez fanów Barry'ego Burtona z Resident Evil 1.

Moira współpracuje z inną weteranką serii - Claire Redfield. Obie kobiety mają niestety pecha, ponieważ zostają porwane i umieszczone w opuszczonym i zrujnowanym więzieniu na wyspie.

Resident Evil Revelations 2 debiutowało w lutym tego roku i zostało ciepło przejęte przez krytyków, chwalących udane przejście do odcinkowego formatu.

Tytuł stawia na nieco wolniejszą rozgrywkę i czerpie inspiracje z cenionego Resident Evil 4, wracając do korzeni po bardziej dynamicznej i filmowej zabawie w Resident Evil 5 oraz 6.

Pierwszy odcinek można pobrać na PlayStaiton 4, X360 i Xbox One. Nie jest obecnie jasne, czy podobna oferta pojawi się na pozostałych platformach, czyli PC, PS3 i PS Vita.

„Strzelanie do mutantów sprawia frajdę, historia przyciąga uwagę, a tryb Raid Mode okazuje się świetnym dodatkiem, który angażuje na długo” - napisał w recenzji Mateusz.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami