Deus Ex: Rozłam Ludzkości opóźniony do sierpnia przyszłego roku

We never asked for this.

David Anfossi - szef studia Eidos Montreal - poinformował dziś o opóźnieniu premiery gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Produkcja trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia.

Tytuł miał ukazać się w lutym przyszłego roku.

„Jesteśmy dumni z gry, którą udało nam się stworzyć. Podczas przechodzenia całej kampanii zdaliśmy sobie jednak sprawę, że wymaga jeszcze dopracowania i lekkiego usprawnienia” - zaznaczył producent.

Rozłam Ludzkości ukaże się na PS4, PC i Xbox One - 23 sierpnia w Ameryce Północnej. Europa poczeka zapewne dwa dni dłużej.

Akcja toczy się dwa lata po zakończeniu Buntu Ludzkości. Bohater współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów. Jensen nie do końca ufa swoim mocodawcom i przekazuje sekrety grupie znanej jako Juggernaut Collective.

Ponownie będziemy mogli zdecydować się na ciche przekradanie za plecami wrogów lub na otwartą walkę z wykorzystaniem zaawansowanego uzbrojenia. Sztuczna inteligencja ma być bardziej rozbudowana, uniemożliwiając proste eliminowanie przeciwników.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami