Wskaźnik stosunku wagi do wartości przedmiotu - mod do Fallout 4

Nowe informacje, przydatne podczas zbierania złomu.

Zbieranie rzeczy w Fallout 4 bywa męczące. Zbieramy różne „śmieci”, żeby móc z nich zrobić coś bardziej wartościowego. Dzięki temu modowi, łatwiej będzie nam zdecydować, co warto ze sobą zabrać.

Przedmioty w grze posiadają kilka wskaźników. Broń pokazuje nam, ile zadaje obrażeń. Elementy pancerza wskazują odporność na obrażenia i broń energetyczną. Zdarza się, że żywność nas podtruwa, zawartą weń dawką radiacji. Wtedy wartość RAD pokaże nam jak bardzo trujące jest zjedzenie tej potrawy.

Wszystkie elementy możemy jednak sprzedać, a spora ich część ma swoją wagę. Żeby ułatwić graczom podejmowanie decyzji, jakie rzeczy bardziej opłaca się zbierać, powstałmod dodający nowy wskaźnik - stosunek wartości do wagi przedmiotu. Dzięki tej modyfikacji posegregujemy przedmioty według tego, co jest najlżejsze i jednocześnie najcenniejsze.

Pamiętajmy jednak o wartości sentymentalnej. Nie sprzedajmy obrączki ślubnej, a Ochłapowi zostawmy przynajmniej jednego misia.

Jak działa mod?

Mod dodaje kolejną wartość opisującą przedmiot w ekwipunku, oknie handlu i transferu przedmiotów. Po przeliczeniu przedmiot określony będzie nowym stosunkiem ceny do wagi. Odpowie to na pytanie gracza „czy warto zabierać ten przedmiot?”.

Jak zainstalować moda?

Plik pobierzemy na stronie moda. Po wejściu w zakładkę „FILES”, klikamy na „download manually”. Pobrany plik rozpakowujemy bezpośrednio do katalogu gry. Pamiętajmy jednak wcześniej przygotować pliki Fallouta do obsługi modó.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Dźwięk blastera ze Star Wars - mod do Fallout 4

Kolejny mod doda do gry dźwięk blastera znanego z Gwiezdnych Wojen. Kiedy będziemy strzelać z karabinu laserowego, będziemy mogli poczuć się jak szturmowiec imperium.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami