Narzędzie konfiguracyjne - mod do Fallout 4

Program pomoże zmienić ustawienia, których nie udostępnia sama gra.

Narzędzie konfiguracyjne pozwoli zmienić kilka wartości, który nie pozwala zmodyfikować sama gra. Program nadpisuje pliki .ini i - co ważne - zmienia ich atrybut na „Tylko do odczytu”, przez co Fallout 4 nie przywróci własnych ustawień.

Dzięki temu narzędziu będziemy mogli spokojnie wprowadzać zmiany w polu widzenia (FOV), ustawić blokadę FPS-ów, zmienić ustawienia myszy i pada, popracować nad rozdzielczością gry, czy w końcu wyłączyć natarczywe intro.

Program wprowadza również kilka zmian w sposobie wyświetlania grafiki. Dzięki niemu wpłyniemy także na współpracę gry z procesorem i ustalimy wspieraną liczbę rdzeni.

Jak działa mod?

Mod polega na oddaniu w ręce gracza możliwości wprowadzania samodzielnych zmian w aspektach HUDu, menu gry i elementów graficznych, na które nie mamy wpływu poprzez proste menu w grze. Możemy przykładowo wyłączyć intro gry, kompas, krew lub ustalić pracę rdzeni procesora naszego komputera.

Jak zainstalować moda?

Mod instalujemy wchodząc do sekcji FILES na stronie moda. Za pomocą menadżera aktywujemy program. Jeżeli ścieżki plików nie zostały wybrane automatycznie, musimy niektóre pliki wskazać ręcznie. Po tej czynności dostajemy pełny dostęp do programu.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Lepsza krew - mod do Fallout 4

Na kolejnej stronie znajdziemy nowe tekstury krwi i bardziej realistyczne rozpryski i plamy, jakie zostawią za sobą przeciwnicy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami