Fani odkryli imię głównego bohatera Mass Effect: Andromeda?

Wskazówka: to nie Shepard.

Spostrzegawczy fani uniwersum Mass Effect uważają, że znaleźli imię głównego bohatera najnowszej odsłony tej popularnej serii, debiutującej jesienią przyszłego roku.

Szczegóły na temat gry są obecnie skąpe, ale pewnych wskazówek udziela najnowszy trailer, opublikowany w ubiegłym tygodniu w ramach obchodów N7 Day.

Uwaga na potencjalne spoilery poniżej!

Po zatrzymaniu wideo w 44 sekundzie spoglądamy na Ziemię z kokpitu statku kosmicznego, podróżującego właśnie do galaktyki Andromeda. Co istotne, na „desce rozdzielczej” znaleźć można nieśmiertelnik z imieniem Ryder.

1
Po lewej

Po lewej stronie kokpitu widać nieśmiertelnik, a po prawej zdjęcie człowieka z dwójką dzieci. Czyżby tajemniczy Ryder miał rodzinę?

2
Zbliżenie!

Użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit sugerują, że może to być nawiązanie do Sally Ride, czyli pierwszej kobiety w kosmosie (jeśli wziąć pod uwagę tylko Amerykę).

Takie podejście wydaje się być naturalną kontynuacją Sheparda, nazwanego tak po Alanie Shepardzie, czyli pierwszym Amerykaninie, który wybrał się w kosmos.

Inni fani wskazują, że muzyka używana w zwiastunie Mass Effect: Andromeda z targów E3 to „Ghost Riders in the Sky” od Johnny'ego Casha - potencjalnie kolejne nawiązanie.

BioWare i EA nie zdradzają obecnie zbyt wielu szczegółów na temat produkcji, ale pojawiają się kolejne wskazówki i detale, jak te z pierwszego zwiastuna.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami