Assassin's Creed Syndicate - Sekwencja 7: Zabawa w politykę, Ochroniarz, Wożąc panią Disraeli

Jacob pomaga premierowi i jego żonie.

Zaczynamy sekwencję siódmą. Zanim przejdziesz do misji fabularnych, możesz zająć się odblokowywaniem kolejnych dzielnic, choć nie jest to konieczne. Konkretne zadania wykonywać jednak lepiej na odpowiednim poziomie trudności.

Przykładowo, jeżeli misja ma zalecany poziom siódmy, to dobrze mieć co najmniej poziom szósty. Na piątym może być momentami nieco zbyt trudno, jeżeli wdasz się w otwartą walkę. Jeżeli planujesz się głównie skradać, poziom ma o wiele mniejsze znaczenie. Pamiętaj jednak, że czasem gra zmusza nas do otwartej walki.

Misja: Zabawa w politykę

  • Cele dodatkowe: Nie zabijaj strażników, Nie daj się trafić snajperowi
My_Great_Capture_Screenshot_2015_11_16_19_50_00

To misja Jacoba, prosta i krótka. Po rozpoczęciu i obejrzeniu scenki udaj się na wprost, do oznaczonego terenu. Odejdź trochę w lewo lub w prawo od policjantów, by spokojnie wejść na dach. Nie ma tu żadnych snajperów.

Na dziedzińcu musisz opaść w oznaczonym miejscu, by podsłuchać rozmowę. Jeżeli policjanci będą cały czas patrzeć w ten punkt, po prostu... zeskocz i daj się złapać. Po załadowaniu stanu gry, automatycznie znajdziesz się w odpowiedniej pozycji.

My_Great_Capture_Screenshot_2015_11_16_20_01_48

Podsłuchaj całą rozmowę dwóch polityków. Jeżeli policjant podejdzie blisko, chowaj się za murkiem. Po chwili rozpocznie się scenka. Zaraz po niej musisz gonić uciekającego człowieka i powalić go.

Po kolejnej scence, kolejna pogoń - tym razem biegnij za snajperem. Wciągnij się linką na dach i podążaj za celem, uważaj, by unikać strzałów w odpowiednim momencie.

My_Great_Capture_Screenshot_2015_11_16_20_04_54
Gdy snajper zacznie strzelać, schowaj się lub wciśnij trójkąt lub Y

Misja: Ochroniarz

  • Cele dodatkowe: Nie przekrocz poziomu 50% obrażeń powozu; Porwij powóz w mniej niż minutę
My_Great_Capture_Screenshot_2015_11_16_20_25_49

Kolejna misja Jacoba. Po dotarciu do punktu startowego i rozpoczęciu zadania przejedź przy użyciu linki na dach po drugiej stronie ulicy, przy oznaczonym powozie.

Musisz opaść na ulicę i wejść do pojazdu, ale poczekaj, by patrol policjantów nie patrzył akurat w tę stronę. Wtedy wejdź do środka. Po scence musisz wyeliminować snajperów na dachu.

My_Great_Capture_Screenshot_2015_11_16_20_30_38
Opadnij na dół, gdy policjanci będą odwróceni

Po pierwszej walce zeskakuj na ulicę i pokonaj resztę przeciwników. Niestety, okaże się, że wrogowie i tak porwą premiera. Wskakuj do drugiego powozu i goń porwany wóz. Po doścignięciu go, przeskocz na dach i przejmij kontrolę.

Uciekaj poza oznaczony na czerwono obszar, by wysłuchać premiera i zakończyć zadanie. To wszystko.

Misja: Wożąc panią Disraeli

  • Cele dodatkowe: Z pomocą gazeciarki odwróć uwagę dziennikarzy; Nie daj się wykryć w slumsach
My_Great_Capture_Screenshot_2015_11_16_21_25_16

Na początku misji wyjdź na ulicę, włącz wzrok orła - podświetleni na żółto to dziennikarze, musisz się ich jakoś pozbyć. Podejdź do dziewczynki siedzącej po drugiej stronie drogi, porozmawiaj z nią. Następnie uciekaj przed dziennikarzami.

Gdy zgubisz pismaków, wracaj do pani Disraeli, wsiądź do zaparkowanego powozu, następnie jedź w oznaczone miejsce. Po drodze musisz zgubić goniących was dziennikarzy. Po dotarciu do slumsów wysiadaj. Musisz eskortować kobietę od punktu do punktu - podejdź i wciśnij przycisk, by wziąć ją pod ramię i prowadzić.

Włącz wzrok orła, by dostrzegać przeciwników. Puść na chwilę towarzyszkę, by na spokojnie zająć się oponentami. W końcu doprowadzisz ją do pubu. Po scence wyśledź porywacza psa za pomocą wzroku orła, idź za śladami.

My_Great_Capture_Screenshot_2015_11_16_21_59_19
Przeprowadź panią premierową przez slumsy

Po kolejnej scence musisz jeszcze odjechać i uciec z okolicy oznaczonej na mapie kolorem czerwonym. Później odwiedź żonę premiera do posiadłości, by zakończyć misję.

Następnie: Assassin's Creed Syndicate - Sekwencja 7: Zmiana planów, Ratunek dla banku, Wniosek o dymisję

Powrót do spisu treści: Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami