Rise of the Tomb Raider - Poradnik, Solucja

Kompletny opis przejścia, misje poboczne i wszystkie sekrety.

Poradnik do gry Rise of the Tomb Raider zawiera szczegółowy opis wszystkich misji głównej kampanii fabularnej, jak również zadań pobocznych. Solucja to jednak nie wszystko - w poradniku znajdziecie także listę wszystkich znajdziek, wraz z ilustracjami oraz szczegółowym opisem ich zdobycia.

Rise of the Tomb Raider to kolejna odsłona jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier na świecie. Twórcy ponownie zapraszają nas na pełną rozmachu przygodę, kontynuując drogę obraną w restarcie serii z 2013 roku. Lara podąża tropem pozostawionym przez jej zmarłego ojca. Zagadka tajemniczego Proroka prowadzi do mitycznego miasta Kitież.

Gra została wydana na konsolach Xbox One i Xbox 360, ale już w kwietniu ukaże się także na PC. Właściciele PlayStation 4 muszą poczekać dłużej - debiut gry na konsolę Sony planowany jest na końcówkę 2016 roku.

Porady ogólne

Sporo miejsca poświęcamy rozwojowi postaci, zdolnościom Lary, dostępnym przedmiotom oraz broniom, jak i systemowi craftingu, umożliwiającemu pozyskiwanie amunicji i nie tylko.

Opis przejścia

Przygoda Lary Croft rozpoczyna się od mroźnej Syberii. W trakcie gry czeka nas wiele przygód, ale istotną część gry stanowi także walka.

Zadania poboczne

W tej sekcji przygotowaliśmy opis wszystkich misji dodatkowych od Ocalałych.

Grobowce

W tej części poradnika znajdują się informacje dotyczące plądrowania krypt i grobowców, co pozwala na wcześniejsze uzyskanie przydatnych umiejętności. Są to miejsca opcjonalne, które przez nieuwagę możemy pominąć w trakcie misji fabularnych.

Znajdźki, wyzwania i sekrety

Nie umknęły nam żadne monolity, freski, antyczne monety, dokumenty ani relikty - dokładnie opisaliśmy każdy przedmiot kolekcjonerski, jaki tylko występuje w grze.

Sekrety i znajdźki - ogólne:

Sekrety i znajdźki - grobowce:

Nasz poradnik pomoże zobaczyć na ekranie taki napis:

831

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami