Premiery gier (16.11 - 22.11)

Star Wars Battlefront, AC: Syndicate na PC i inne.

W powietrzu da się już wyczuć przedświąteczne spowolenienie, ale listopad ma w rękawie jeszcze kilka premier. Najważniejsza z nich to zapewne Star Wars Battlefront, ale jest też Assassin's Creed Syndicate na PC czy polskie Hard West.

Wtorek, 17 listopada

Produkcja dostępna jest w testowej formie od września ubiegłego roku. Teren gry jest w całości podatny na modyfikacje - gracze tworzą nie tylko góry i doliny, ale także podziemne korytarze i tunele. Tytuł wspiera maksymalnie 64 graczy jednocześnie, zachęcając do wspólnego tworzenia osiedli i odpierania ataków innych użytkowników pragnących ukraść nasze dobra.

  • Ostatni odcinek Gry o Tron (PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Produkcja przedstawia losy rodziny Forresterów oraz związanych z nimi postaci. Klan był zawsze wierny rodowi Starków, teraz musi radzić sobie z podejrzeniami rządzących w Westeros Lannisterów, którzy wątpią w lojalność bohaterów.

  • Deadpool (PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Rozgrywka łączy elementy typowe dla strzelanek TPP z hack'n'slashem. Bohater gromadzi doświadczenie za każdego pokonanego przeciwnika, a za zebrane punkty możemy wykupić nowe umiejętności. Jest też fabuła: Deadpool znudzony siedzeniem w swoim apartamencie zgrabnie „nakłania” Petera - jednego z producentów z High Moon Studios - by jego firma zrobiła o nim grę.

Środa, 18 listopada

  • Hard West (PC)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Hard West to taktyczny western RPG z elementami fantastycznymi. Ważną częścią opowieści są koszmary na jawie, które sprawią, że świat będzie stawał się coraz dziwniejszy. Istotne jest wykorzystywanie otoczenia do wykonywania sprytnych, rykoszetujących strzałów, a także eksperymentowanie z budowaniem własnych broni.

Czwartek, 19 listopada

Akcja toczy się w podzielonym na siedem dzielnic Londynie, w 1868 roku. Tematem przewodnim będzie walka z kapitalizmem i opresją. Do pomocy posłużą gangi uliczników, a slumsy biedoty staną się twierdzą asasynów. Dwójka bohaterów to zawadiaka Jacob Frye i jego rozsądna siostra - Evie.

Star Wars: Battlefront nie oferuje tradycyjnej kampanii dla pojedynczego gracza - twórcy skupiają się na rozgrywce wieloosobowej. W starciach weźmie udział maksymalnie 40 graczy - limit uczestników będzie zależny od trybu zabawy. Użytkownicy zasiadają też za sterami różnych pojazdów znanych z filmów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami