Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Historia stulecia

Zadanie dodatkowe, w którym udzielamy wywiadu dziennikarce Piper.

Misję może zlecić ci dziennikarka Piper, którą poznasz przed wejściem do Diamond City. To właśnie jej pomagasz dostać się do miasta. Zamień z nią na miejscu kilka słów, a już po chwili w dzienniku pojawi się bieżące zadanie.

z009

Powiedz dziennikarce, aby z tobą podróżowała, a kiedy się dołączy rozpocznij rozmowę. Możesz to uczynić nawet w jej biurze. Okaże się, że dziewczyna chce z tobą przeprowadzić wywiad.

Powiedz Piper, że jesteś gotowym, po czym zacznij odpowiadać na jej pytania. Pierwsze będzie dotyczyć twojego pobytu w krypcie, drugie jest związane z twoim zdaniem na temat Diamond City. W trzecim Piper powie ci o częstych porwaniach ludzi z okolicy i tym, że tak naprawdę nikt się nimi specjalnie nie interesuje. Możesz teraz wyrazić swoje zdanie w tym temacie mobilizując społeczność do nie porzucania nadziei lub np. wywołania w nich poczucia zemsty.

Po zakończeniu rozmowy misja dobiegnie do końca, a ty otrzymasz punkty doświadczenia.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Zmutowany kwiat paproci

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami