Zestaw surowców do budowy - mod do Fallout 4

Wszystko o modyfikacji: aktualna wersja, opis i instrukcja instalacji.

Fallout 4 to gigantyczna gra. Oddaje w nasze ręce wspaniałą przygodę, możliwość zwiedzania zrujnowanego wojną świata, rozbudowany systemu craftingu i budowania swoich osiedli. Do tego ostatniego potrzebujemy jednak masę śmieci, a nie każdemu chce się je zbierać po mapie i traktuje ten element gry bardziej jako ciekawostkę, niż coś znaczącego.

Dla tych osób powstał mod dodający po 1000 sztuk każdego z materiałów budowlanych. Drewno, stal, klej, ceramika - jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania swojej fortecy czy miasteczka. Pamiętaj tylko o odpowiednich perkach, żeby móc postawić każdy element.

Jak działa mod?

Wykorzystując komendy w konsoli, mod daje nam możliwość uzupełnienia surowców do budowy osady. Wpisując „bat mats” otrzymujemy 1000 sztuk każdego z surowców. Dodatkową funkcją moda jest komenda „bat ammo”, która uzupełnia nasze magazynki o 1000 sztuk każdego rodzaju amunicji.

1

Jak zainstalować moda?

Pobrany ze strony moda plik, należy rozpakować i umieścić w katalogu z grą. Po uruchomieniu gry, konsolę komend uruchamiamy klawiszem tyldy.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Dłuższe linie energetyczne - mod do Fallout 4

Kable - przy budowaniu osady, kiedy infrastruktura uzbroi się w kilka urządzeń wymagających prądu, zauważymy jak niewdzięczne jest organizowanie kabli. Kolejny mod upraszcza tę kwestię oddając w nasze ręce dłuższe kable.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami