Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 15: Pływaj albo giń

Drake zorientował się, że herszt piratów nigdy nie pojmał Sully'ego.

Nathan wpadł w pułapkę, poszukując Sullivana. Piraci zwabili go pod pokład, gdzie jest bez szans na ucieczkę. Wkrótce Drake został zaatakowany.

Ucieczka przed wodą

Szykuje się kolejna spora potyczka. Najpierw oponenci zaatakują cię od frontu. Chowaj się za przeszkodami i wykończ ich, po czym wejdź w głąb pomieszczenia i odwróć się. Za twoimi plecami pojawią się kolejni rywale.

Gdy ich zabijesz, statek przechyli się i wpadniesz do wody. Wejdź po skrzyniach po prawo i dostań się na pokład. Biegnij korytarzem, oznaczonym czerwonymi światłami. Zejdź drzwiami, obejrzyj animację. Gdy woda zacznie się dostawać w miejsce, w którym przebywasz to przeskocz przez żółtą barierkę.

uncharted3053
Wspinaj się po drzwiach

Gdy Drake'a przygniecie metalowy element, wciskaj szybko (∆). Płyń, czym prędzej na wprost, po prawej jest krata. Otwórz ją (∆). Przepłyń przez niewielki otwór.

Momentalnie zacznij biec i dwukrotnie przeskocz dziury, co uratuje ci życie. Wygramol się na podłogę i idź korytarzem przed siebie. Gdy drogę zagrodzi ci woda, złap się czerwonego kabla z prawej strony i wejdź po nim.

Wspinaczka po drzwiach od kajut

Z czerwonego kabla przedostań się na lewo. Wejdź po drzwiach i wspinaj się na górę. Gdy jedne drzwi się otworzą, wejdź do pomieszczenia. W nim dostań się na sofę po prawo, wyżej na stolik i z niego skocz na lewo do drzwi. Wejdź do kolejnej lokacji, przeskocz (○) do łazienki po lewej by podnieść Srebrny pierścień do serwetek rokoko.

Wyjdź z łazienki skacząc na szafę z prawej strony. Z niej na lewo do drzwi, wyjdź nimi (∆). Stojąc na nich odwróć się i złap się krawędzi nad drzwiami. Wespnij się.

uncharted3054
Skacząc złap się żyrandola

Gdy kamera się oddali biegnij przed siebie korytarzem, widząc zatapiany statek. Przeskakuj kolejne przeszkody, aż dostaniesz się do windy. Wciśnij (∆).

Gdy winda się roztrzaska dostaniesz się na ogromny żyrandol. Wejdź do jego środka łapiąc się czerwonej liny, potem przeskocz na fragment żyrandola, który przed chwilą z niego odpadł.

Będąc na podłodze kieruj się do drzwi z lewej strony. Woda dostanie się do pomieszczenia, więc co sił w nogach biegnij przed siebie, przeskakuj przeszkody przed tobą, aż wylecisz za burtę.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 16: Wóz albo przewóz

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami