Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misje 3-4)

Wszystkie znajdźki, które znajdziesz w misjach Zeszklenie i Stacja Meridian.

Misja 3: Zeszklenie

1 - Data Pad UNSC: Zaraz po zjechaniu windą orbitalną trafisz do pomieszczenia za windą. Zanim ruszysz w stronę dużych wrót, idź na prawą stronę pomieszczenia. Przy ścianie, na żółtej skrzyni leży Data Pad.

2 - Nadajnik: Idź dużym przejściem kierującym cię w stronę posterunku. Szukaj długich schodów po lewej. Na lewo od tych schodów jest kilka pojemników zasłoniętych brezentem. Za nimi jest nadajnik postawiony na kamieniu. Aktywuj go by przesłuchać dane wywiadowcze.

3 - Data Pad UNSC: Na tej samej przestrzeni po prawej stronie jest biuro. Mieści się pod biurem ochrony. By tam wejść będziesz musiał wspiąć się po kilku skrzynkach. Przy terminalu komputerowym, na krześle spoczywa Data Pad.

4 - Nadajnik: W dalszej części misji będziesz kierował się w dół po ścieżce prowadzącej na most. Po prawej obok czerwonych kontenerów jest rozbity Pelikan. Za kontenerami znajduje się Nadajnik wciśnięty w kamień.

5 - Data Pad UNSC: Po lewej stronie mostu jest strefa pracownicza z widokiem na krajobraz. Na lewej ścianie, na biurku obok jakiś planów leży Data Pad.

6 - Data Pad UNSC: W strefie garażowej w drodze do bramy stacji rozejrzyj się za garażem ze Skorpionem w środku. Ostatni Data Pad w tej misji jest za Skorpionem na skrzyniach w końcu pomieszczenia.

Misja 4: Stacja Meridian

1 - Data Pad UNSC: Dane wywiadowcze w tej misji są niedaleko siebie porozrzucane, więc powinieneś znaleźć je z łatwością. Pierwszy Data Pad jest po prawej stronie wewnętrznej bramy. Na szczycie walcowatego, żółtego pojemnika.

2 - Data Pad UNSC: Na wyższej platformie po lewej od wewnętrznej bramy jest mały czarny pojemnik. Na nim leży Data Pad.

3 - Data Pad UNSC: Za centralną platformą jest budynek z automatem na parterze. Wejdź na pudło obok automatu by wejść na dach. Na krawędzi dachu jest skrzynia, a na niej Data Pad.

4 - Data Pad UNSC: Schodząc z dachu, gdzie znalazłeś poprzedni Data Pad zejdź od strony strefy żywieniowej. Na śmietniku znajdziesz Dane personelu (Deglass Team Personnel Log).

5 - Data Pad UNSC: Idź naprzeciwko do budynku po prawej i ponownie wejdź na dach. Data Pad stoi nieopodal skrzyni i dużej plandeki.

6 - Data Pad UNSC: W skrajnie prawym punkcie całego obszaru znajdź zbiorniki i kontenery zaraz przed ogrodzeniem. Nieopodal powinni stać jacyś mieszkańcy stacji Merdian. Data Pad leży na jednej z przednich skrzyń.

7 - Data Pad UNSC: Na budynku będącym za główną platformą musisz wspiąć się na najwyższe miejsce. Powinieneś widzieć antenę niedaleko kilku pojemników, a na nich Data Pad.

8 - Data Pad UNSC: Po skrajnej lewej stronie całego obszaru jest automat obok bramy z ogrodzenia. Szukaj niebieskiego kubła na śmieci po prawej - na nim jest ostatni Data Pad.

Następnie: Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misja 5-6).

Powrót do spisu treści: Halo 5: Guardians - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami