Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Kwatermistrzostwo

Misja dla Bractwa Stali, w której odszukujemy cenne artefakty.

Jest to jedno z zadań wykonywanych dla Bractwa Stali. Zleca ci je Haylen na posterunku policji w Cambridge w ramach innej misji - Semper Invicta. Twoim celem będzie odszukanie wskazanych przez nią artefaktów znajdujących się w Zajezdni Floty Szalonych Dostaw na północnym zachodzie.

Uwaga - może się okazać, że Haylen zleci ci znalezienie innego przedmiotu, który jest w innym miejscu niż to, opisane poniżej. Kieruj się wtedy znacznikiem na mapie, ponieważ dokładnie wskaże ci miejsce poszukiwanej rzeczy.

Kiedy dotrzesz na miejsce okaże się, że jest tu kilka zabudowań oraz parę ciężarówek. Uważaj też na kilka ghuli, które mogą cię znienacka zaatakować. Jeśli chcesz możesz uruchomić robota przy pomocy panelu na prawo od jego kapsuły.

021

Twój główny cel znajduje się jednak w zamkniętej przyczepie jednej z ciężarówek (obrazek powyżej). Aby się do niej dostać musisz otworzyć zamek o trudnym poziomie dostępu. Następnie wejdź do przyczepy, przeszukaj kufer i podnieś z niego wymagany element, po czym wróć do Haylen.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Zaginiony patrol

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami