Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Wsparcie ogniowe

Pomagamy oddziałowi Bractwa odeprzeć atak dzikich ghuli.

Nieco na południe od fabryki samochodów Corvega otrzymasz informację o audycji radiowej na częstotliwości wojskowej AF95. Wybierz w Pip-Boyu zakładkę „Radio" i wybierz odpowiednią stację. Usłyszysz wzywanie o pomoc potrzebnej na posterunku policji w Cambridge na południe od twojej pozycji.

014

Po dotarciu na posterunek okaże się, że jest on atakowany przez masę zdziczałych ghuli, przed którymi broni się kilku żołnierzy Bractwa. Pomóż im w walce (obrazek powyżej), chociaż ciężkozbrojny wojskowy będzie świetnie sobie radził w odpieraniu ataków. Po walce porozmawiaj z nim - okaże się, że to paladyn Danse.

Porozmawiaj z nim, a dowiesz się nieco o Bractwie i obecnej sytuacji oddziału twojego rozmówcy. W trakcie rozmowy dowiesz się, że Danse'owi przydałaby się pomoc. Możesz więc przystać na jego propozycję, a jeśli posiadasz dobrze rozwiniętą charyzmę, to zyskać dodatkową zapłatę. Po przyjęciu zlecenia i uzupełnieniu zapasów (znajdziesz je w apteczce przed wejściem na posterunek) misja zakończy się. Przy okazji rozpoczniesz kolejną o nazwie „Do broni!".

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Do broni!

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami