Fallout 4 - Figurki: lokalizacja i mapy

Zobacz, gdzie szukać zabawkowych Pip-Boyów podnoszących statystyki postaci.

Figurki to specjalna odmiana znajdziek w Fallout 4. Ich zbieranie pozwala zwiększać statystyki postaci - podniesienie każdej z dodaje punkt do wybranego atrybutu lub zdolności. Poniżej znajduje się lista figurek do zdobycia z opisem, gdzie ich szukać.

Poniżej znajduje się lista figurek do zdobycia z opisem, gdzie ich szukać. Numer przy figurce odpowiada numerowi na mapie.

figurki_mapa

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.

Figurka #1 (Percepcja)

Tę figurkę znajdziesz w trakcie wykonywania misji fabularnej „Gdy wzywa wolność", a konkretnie na piętrze w Muzeum Wolności, gdzie spotkasz pierwszych uchodźców. Stoi na biurku z lewej strony i dodaje jeden punkt percepcji.

Figurka #2 (Zwinność)

Tę figurkę znajdziesz na drewnianym wybrzeżu przy wraku statku FMS Northern Star. Jest na drewnianej platformie, tuż nad wodą.

Figurka #3 (Broń ciężka)

Znajdziesz ją w krypcie 95. Po wejściu do środka zejdź na dół po schodach z prawej, a potem kieruj się do pomieszczeń na północy. W jednym z nich znajdziesz poszukiwany przedmiot.

Figurka #4 (Charyzma)

Na biurku Jacka Cabota w jego biurze w Stanowym Szpitalu Psychiatrycznym Parsons. Jest to ta sama lokacja, w której spotkasz rannego ghula Edwarda w zadaniu dodatkowym "Tajemnica domu Cabotów". Należy tu nadmienić, że dopóki nie weźmiesz się za wykonywanie tego zadania, to nie będziesz miał dostępu do szpitala.

Figurka #5 (Wytrzymałość)

Wewnątrz budynku Poseidon Energy, na metalowym biurku w pobliżu magazynu. Aby dostać się do budowli zlokalizuj rurę kanalizacyjną, którą znajdziesz w pobliskim zbiorniku wodnym.

Figurka #6 (Bronie energetyczne)

Na małym stoliku pomiędzy dwoma lodówkami na stołówce (na parterze) nieopodal centrum dowodzenia w Fort Hagen. Do lokacji dotrzesz w ramach misji głównej o nazwie "Dawni znajomi".

Figurka #7 (Materiały wybuchowe)

Nieopodal magazynku w lokacji z piecem w budynku Odlewnia Saugus. Do lokacji dotrzesz w trakcie zadania dodatkowego o nazwie "Prosto z płomieni". Jest to to samo miejsce, w którym czeka cię walka z bossem Slagiem. Figurka stoi na maszynerii za jego plecami.

Figurka #8 (Inteligencja)

W Bostońskiej Bibliotece Publicznej, znajdziesz ją obok komputerów w pokoju technicznym. Do budynku dotrzesz w ramach zadania dodatkowego o nazwie "Wiedza powszechna".

Figurka #9 (Wymiana handlowa)

W fabryce konserw Longneck Lukowski's, w głównym pomieszczeniu przemysłowym udaj się na górę i skieruj się do pokoju pod sufitem z prawej (będziesz musiał włamać się do zamka). Na miejscu znajdziesz biurko i magazyn oraz poszukiwaną figurkę. Do fabryki możesz trafić w trakcie zadania "Tajemnicze mięso".

Figurka #10 (Otwieranie zamków)

W galerii Pickamana - w podziemnej lokacji, w której natykasz się na Pickmana. Figurka leży na ziemi. Aby dostać się do kanałów musisz wejść po schodach z prawej na piętro i zlokalizować dziurę w ścianie. Przejdź przez nią i kontynuuj, aż do podziemi. Więcej na temat budynku i dotarcia do Pickmana znajdziesz w opisie zadania "Galeria Pickamana".

Figurka #11 (Szczęście)

Na wyspie Spectacle. Figurka jest w skrytce na piętrze zielonej łodzi.

Figurka #12 (Medycyna)

Znajdziesz ją w krypcie 81, a konkretnie w biurze Curie, do którego dotrzesz w ramach zadania dodatkowego "Dziura w ścianie". Figurka stoi na biurku obok komputera.

Figurka #13 (Walka wręcz)

Na samym szczycie wieży Trinity. Jest w klatce z Reksem i Strongiem - dwoma osobami, które uwalniasz w zadaniu dodatkowym "Owacje na stojąco".

Figurka #14 (Naprawa)

Na dachu fabryki Corvega - w jego południowo zachodniej części.

Figurka #15 (Nauka)

Na trzecim poziomie w krypcie 75 (Szkoła Malden). Znajdziesz ją na jednym z biurek w najniższej części krypty, a konkretnie w zamkniętym pomieszczeniu, do którego klucz zdobywasz w atrapie budynku. Więcej na temat dotarcia do tego miejsca znajduje się w opisie zadania dodatkowego "Krypta 75".

Figurka #16 (Broń lekka)

W stacji nadawczej na Gunners Plaza. Figurka jest w pomieszczeniu nadającym audycje na parterze budynku - w jego zachodniej części, lokacja nad którą widniej napis "On the air".

Figurka #17 (Skradanie)

Aby zdobyć tę figurkę musisz wejść do odwiertów znajdujących się na dole kamieniołomu w Wiertłach Dunwicha. Tam kieruj się przed siebie, aż dotrzesz do stolika stojącego przy przejściu do kolejnego fragmentu tuneli oraz drewnianej konstrukcji. To właśnie tu znajdziesz kolejną figurkę.

Figurka #18 (Retoryka)

W krypcie 114, do której dotrzesz Park Street Station - znajdziesz ją w biurze nadzorcy, gdzie przetrzymywany jest Nick Valentine. Dotrzesz do tej postaci w ramach misji głównej o nazwie "Detektyw o stalowym sercu".

Figurka #19 (Siła)

Na szczycie metalowej statuy nad biurkiem w lobby w budynku Mass Fusion. Aby się tam dostać zacznij wchodzić na coraz wyższe, zniszczone piętra i zwróć uwagę na metalową statuę. Kiedy będziesz w stanie skoczyć jej na głowę uczyń to i podnieś figurkę.

Figurka #20 (Walka wręcz)

Na szczycie zardzewiałego auta w głównym magazynie w garażu Atom Cats.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami