Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 7: Wzlot i upadek

Próbujemy dowiedzieć się, co takiego stało się w Singapurze - od świadka wydarzeń.

Przechodząc tę misję możesz spodziewać się ciężko opancerzonych przeciwników, głównie bliskiego i dalekiego zasięgu. Przygotuj swoje umiejętności oraz wyposaż się w bronie, dzięki którym walka z nimi nie będzie stanowić większego problemu.

Sprawdź co dr Salim wie o SP/CORVUS

Spotkaj się z kontaktem W.A.

Misja zaczyna się od podróży pociągiem. Po dotarciu na miejsce docelowe, razem z Hendricksem i Kane wejdź po schodach na górę. Po drodze spotkacie Khalila, kontakt sił specjalnych z Kairu.

Przechodząc przez szpital polowy zobaczysz wiele rannych, którzy ucierpieli podczas zamieszek wywołanych wyciekiem tajnych danych. Gdy Hendricks i Kane staną przed jednym z komputerów, poznasz lokalizację dra Salima.

Przejdź przez najbliższe drzwi, aby rozpocząć przesłuchanie świadka wydarzeń w Singapurze. W trakcie cutscenki co prawda postać kontrolowana przez gracza zostanie wyproszona z pokoju, jednak nadal będziesz mógł wszystko oglądać.

Przedostań się do stacji głównej Ramzes

Przesłuchanie przerwie głośny wybuch. KRN zaatakuje miejsce, w którym przebywasz. Po otwarciu drzwi na zewnątrz zobaczysz krótką scenkę, podczas której nowy rodzaj robota brutalnie morduje jednego z towarzyszy bohatera.

Robotów jest cała armia, jednak razem ze wsparciem innych żołnierzy nie powinieneś mieć z nią problemu. Po wejściu po schodach na piętro, możesz użyć wieżyczki która się tam znajduje, aby jeszcze szybciej i sprawniej wykończyć wrogą armię.

Wzmocnij wschodni punkt kontrolny

Usuń odłamki z wyjścia stacji

Po pokonaniu napastników okaże się, że wyjście z sali zostało zabarykadowane przez jeden z odłamków zniszczonego dachu. Podejdź do niego i wejdź z nim w interakcję, aby go przesunąć.

035
Podczas ataku roboty dokonały ogromnych zniszczeń

Okazuje się, że Dr Salim został porwany podczas ataku na bazę. Po wyjściu na zewnątrz zobaczysz sporą liczbę sojuszniczych żołnierzy. Wiedząc, że wróg zna ich kryjówkę, wszyscy zmuszeni są do ewakuacji. Razem z Hendricksem i Khalilem wsiądź na tył samochodu, a zostaniesz przeniesiony do następnej lokacji.

Zniszcz ulicę

Wbij kolec w słabym punkcie

Podróż samochodem zostanie przerwana przez kolejny atak wrogów. Tym razem polem bitwy będzie sporej wielkości ulica. Z samochodu zabierzesz wyrzutnię kolców, którą możesz także użyć to zabijania wrogów.

Po prawej stronie ulicy, pod jednym z samochodów znajduje się teren o osłabionej strukturze, w który musisz wbić kolec. Podejdź do niego i wejdź z nim w interakcję, a następnie oddal się na bezpieczną odległość.

Wciśnij przycisk walki wręcz, aby spowodować wybuch kolca. Kane oznaczy lokalizację kilku następnych miejsc, które musisz zdetonować. Jeżeli zabraknie kolców, możesz uzupełnić ich zapas podnosząc dowolną skrzynkę z amunicją.

Po zniszczeniu łącznie pięciu punktów o osłabionej konstrukcji, otrzymasz rozkaz wycofania się powrotem za mur, za którym wysiadłeś z samochodu.

036
Na murze znajduje się wieżyczka, której możesz teraz użyć, aby zdobyć nieskończoną ilość punktów w tej misji

Gdy przejścia w murze zostaną zamknięte, wespnij się na niego i wejdź w interakcję ze znajdującym się tam tabletem, aby zdetonować ładunki zamontowane wzdłuż tej ulicy.

Wzmocnij plac Safiya

Udaj się na plac Safiya

Kolejnym miejscem, na którym toczą się walki, jest plac Safiya. Musisz się tam udać, aby wesprzeć swoich sojuszników. Zaczniesz w starym i zniszczonym budynku.

Podczas podróży przez zrujnowaną wąską ulicę będziesz musiał walczyć z wrogimi żołnierzami. Aby ich pokonać, wykorzystaj wszystkie dostępne w okolicy osłony, żeby uniknąć ich pocisków. Całe szczęście nie musisz walczyć samemu i w przebiciu się w stronę placu pomoże kilku sojuszniczych żołnierzy.

Przed samym placem po ziemi jeżdżą opancerzone roboty, wyposażone w karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet. Zniszcz je jak najszybciej, ponieważ z powodu ogromnych obrażeń jakie potrafią zadać mogą zabić wszystkich sojuszników w zaledwie kilka sekund.

Po dotarciu na plac zniszcz dwóch robotów go pilnujących. Hendricks poprosi bohatera o pomoc w otwarciu włazu VTOL, w którym prawdopodobnie przebywają jeszcze żywi ludzie. Po wejściu do środka, obejrzysz krótką scenkę, na koniec której kabina pilotów urwie się i spadnie na pole bitwy.

037
Pilot VTOL prawdopodobnie i tak by nie przeżył, nawet gdyby kabina nie odczepiła się od samolotu

Zniszcz APS-ML

Obecnie pole bitwy jest w całości kontrolowane przez wielkiego i potężnego robota bojowego. Aby go zniszczyć, będziesz musiał najpierw ostrzelać miejsce z którego wychodzą jego nogi, aby wyłączyć jego pole siłowe, aby następnie strzelić w niego z XM-53. Musisz powtórzyć całą akcję kilkukrotnie, aby robot w końcu został zniszczony.

Niestety, po zniszczeniu jednego APS zza ściany przybędzie kolejny, ten jednak nie będzie posiadał pola siłowego. Wyrzutnie rakiet tego XM-53 występują dość licznie w okolicy, do tego można uzupełniać amunicję do nich tak jak każdą inną, dlatego powinieneś sobie z nim poradzić bez większych problemów.

Liczba przeciwników zacznie rosnąć, do tego zaraz pojawi się trzeci APS-ML, tym razem już posiadający osłonę. Po jego pokonaniu, obejrzysz krótki przerywnik filmowy, a misja zostanie wykonana.

Następnie: Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 8: Wewnętrzny demon

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami