Nowa lokacja i większa skrytka w kolejnej aktualizacji Diablo 3

Oraz zmiany w sezonach.

Blizzard opisał w szczegółach część nowości i zmian, jakie planuje wprowadzić w kolejnej aktualizacji do gry akcji Diablo 3. Łatka oznaczona numerem 2.4.0 trafi „niedługo” na Publiczny Serwer Testowy.

1
Wyspa Szarej Pustki

Jedną z większych dodatków jest nowy obszar - Wyspa Szarej Pustki. „To tajemnicze, zalesione miejsce” - czytamy na oficjalnej stronie. „Stawcie czoła dzikim bestiom i przeróżnym nadprzyrodzonym istotom, by rozwikłać tajemnicę tragicznych wypadków”. Lokacja pojawi się tylko w trybie przygodowym.

Deweloperzy dodatkowo powiększają dwa istniejące już obszary, czyli Wieczną Knieję i Królewskie Kwatery. Odświeżone zostaną także niemal wszystkie z 24. klasowych zestawów ekwipunku. Niektóre przeszły generalne przemodelowanie, inne doczekały się zmian w statystykach.

Nowością będą też wyzwania związane z tymi przedmiotami - Podziemia Zestawów. „Kiedy zdobędziecie i założycie na siebie wszystkie elementy zestawu, otrzymacie wskazówkę odnośnie położenia pradawnych podziemi” - wyjaśniają twórcy.

Gracze dysponujący nadmiarem wirtualnego złota będą mogli wydać ciężko zarobiony kruszec we Wzmocnionych Szczelinach, zwiększając liczbę możliwych ulepszeń legendarnych klejnotów, maksymalnie do czterech.

Aktualizacja 2.4.0 to także ponad czterdzieści nowych mocy legendarnych, ulepszony interfejs z przejrzystymi informacjami na temat aktywnych umiejętności czy większa pojemność skrytki na skarby.

„Wszyscy gracze posiadający dodatek Reaper of Souls będą mogli zakupić zakładkę skrytki. Jeśli obawiacie się, że to za mało, nie musicie się dłużej martwić - wprowadzimy możliwość zyskania dodatkowych zakładek (maksimum 10) dzięki postępom sezonowym” - czytamy w opisie.

Szykowane są też pewne zmiany w zmaganiach sezonowych, takie jak brak przedmiotów zarezerwowanych tylko dla postaci biorących udział w rywalizacji tego typu. Jest za to Dar Haedriga - pakiet przedmiotów z zestawów, otrzymywany po ukończeniu etapów sezonowych.

2
Wzmacnianie Szczelin

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami