Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 3: W ciemności

Przechwytujemy ładunek, nawiązujemy kontakt z Czarną Stacją.

Misja rozpoczyna się pośrodku zrujnowanego miasta. Podążaj za Hendricksem do doków. Po dotarciu na miejsce obejrzysz krótki filmik przerywnikowy, na koniec którego rozpocznie się walka z Nieśmiertelnymi.

Przechwyć ładunek 54N

Udaj się do doków

Jeśli chodzi o Nieśmiertelnych, wbrew nazwie są oni śmiertelnikami, jednak z powodu ich grubego pancerza bardzo trudno ich zabić. Głównym zagrożeniem jest jednak człowiek kierujący wieżyczką z karabinem maszynowym.

Po walce Hendricks zacznie wspinać się po górze śmieci. Z powodu silnego wiatru, będziesz musiał wbijać kotwiczki co pewien czas, aby nie zostać zwianym z powrotem na sam dół. Po dotarciu na górę schroń się w budynku, aby nie zostać zwianym ponownie.

Hendricks wbrew rozkazom postanawia wkroczyć. Podążaj za nim. Ponownie będziesz zmuszony używać kotwiczek, tym razem gdy będą zbliżać się fale dość duże, aby pociągnąć ze sobą człowieka.

Zanim uda się wyjść z wody, zostaniecie ostrzelani przez wrogów wychodzących z pobliskiego budynku. Wbij kotwiczkę za którąś z osłon, za którą możesz się bezpiecznie schować, i zacznij po kolei zabijać przeciwników.

W okolicy cumuje statek, odbij go z rąk wrogów, a następnie przeszukaj znajdujące się tam kontenery. W jednym z nich znajduje się komputer, który musisz zhakować. Gdy tylko to zrobisz, spróbuj wyważyć drzwi sterówki statku.

W środku znajdziesz kilku przeciwników, z którymi bez problemu sobie poradzisz dzięki pomocy Hendricksa. Niestety nie zdążysz zrobić niczego więcej, bo wielka fala zerwie większą część sterówki, po czym zepchnie w jej stronę ogromny tankowiec.

006
Najtrudniejszym przeciwnikiem tej misji nie są ludzie czy roboty, ale nieokiełznana natura

Zobaczysz teraz krótką scenkę przerywnikową, podczas której bohater i Hendricks cudem ratują się przed zmiażdżeniem przez tankowiec.

Nawiąż kontakt z Czarną Stacją

Udaj się do węzła komunikacyjnego 54N

Ponieważ podziemia są zalane, jesteś zmuszony nurkować. Nasz bohater, pomimo nadludzkich zdolności, wciąż potrzebuje tlenu, dlatego musisz pamiętać aby od czasu do czasu wynurzać się na powierzchnię, jeżeli nie masz zamiaru płynąć od razu za Hendricsem do następnej lokacji.

Po wyjściu z podziemi napotkacie kolejną grupę bandytów, którzy okupują były posterunek policji. Aby dostać się do dalszej części budynku, musisz wejść na drugie piętro, po czym przebić się przez dwie osoby z tarczami. Pokonać ich możesz z łatwością, jeżeli się do nich zbliżysz atak wręcz bez problemu zniszczy tarcze i odsłoni ich na ataki.

W kolejnych pomieszczeniach natrafisz na kolejnych ludzi z tarczami. Najlepiej rzucić w nich granatem, przed którym nie uchronią ich nawet tarcze. Po ich pokonaniu udaj się dalej korytarzem, a obejrzysz krótki filmik przerywnikowy.

Wyłącz stację łączności 54N

Udaj się do zapasowej stacji łączności 54N

Po uratowaniu przez towarzyszkę przed Warlordem, zostaniesz przeniesiony do nowej lokacji. Aby z niej wyjść, po prostu wyskocz przez dziurę w ścianie.

Podążaj za Hendricsem przez zniszczone budynki. Uważaj, po drodze zostaniecie zaatakowani przez roboty, i to w dość sporej grupie. Po zniszczeniu mechanicznej armii towarzysz uda się bezpośrednio do stacji łączności. Zhakuj ją.

007
Jedną z najciekawszych umiejętności bohatera jest łączenie się z urządzeniami elektronicznymi tylko wyciągając rękę przed siebie

Zabezpiecz Czarną Stację

Udaj się do Czarnej Stacji

Po zhakowaniu stacji łączności podążaj za Hendricsem. Gdy przejdziesz przez walące się budynki będziesz miał okazję po raz pierwszy w tej grze skorzystać z linki zjadowej. Po zejściu na dół czeka na ciebie walka ogromną ilością ludzi oraz robotów.

Po przebiciu się dalej znowu będziesz musiał przejść przez zrujnowane budynki, aby dostać się do Czarnej Stacji. Po drodze Hendrics i Kane zauważą, że przeciwnicy używali materiałów wybuchowych, aby się dostać do środka.

Gdy dotrzecie do stalowych drzwi i pokonacie pilnujących ich osób, zacznie się filmik kończący tę misję.

Następnie: Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 4: Prowokacja

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami