Strzelanka Overwatch trafi wiosną na PC, PS4 i Xbox One

Wersja Origins Edition.

Konsolowe wersje sieciowej strzelanki Overwatch są już na dobrą sprawę potwierdzone. Pudełkowe wydanie Origins Edition trafi wiosną przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1

Obrazek po prawej pojawił się na krótko na oficjalnej stronie Blizzarda, zanim został usunięty.

Nie jest obecnie jasne, jaka będzie cena produkcji w wydaniu fizycznym. Nie znamy też szczegółów na temat modelu dystrybucji - możliwe, że nadal będzie to gra Free to Play.

Dzięki karcie produktu w sklepie GAME wiemy jednak, co znajdzie się w wydaniu Origins Edition (dzięki, Overpwn). To 21 postaci oraz pięć skórek: Blackwatch Reyes (Reaper), Strike-Commander Morrison (Soldier: 76), Overgrown Bastion, Security Chief Pharah i Slipstream Tracer.

Blizzard planuje też wprowadzić zawartość związaną z Overwatch do swoich innych produkcji: postać Tracer Hero do Heroes of the Storm, towarzysza Baby Winston Pet do World of Warcraft, portrety do StarCrafta 2, rewersy kart do Hearthstone i skrzydła Mercy Wings dla postaci w Diablo 3.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Spodziewamy się, że na oficjalne potwierdzenie nie będzie trzeba czekać już zbyt długo - dzisiaj o 20 startuje impreza Blizzcon, z konferencją otwierającą, podczas której firma co roku ujawnia nowości.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami