Call of Duty: Black Ops 3 - pierwsze recenzje

Kolejny rok, kolejny CoD.

Strzelanka Call of Duty: Black Ops 3 debiutuje dzisiaj w sklepach, a kilka serwisów z całego świata miało już okazję przetestować najnowszą odsłonę serii, głównie na organizowanych przez wydawcę pokazach.

1

Wiele publikacji wstrzymuje się jeszcze z oceną w celu dokładnego sprawdzenia trybów sieciowych w „rzeczywistych” warunkach, ale można już znaleźć kilka ocen.

Gamespot koncentruje się na kampanii i trybie Zombie, które raczej nie zachwyciły recenzenta.

„Narracja Black Ops 3 nie wspiera kampanii w konkretny sposób. Gra opowiada historię o świadomej sztucznej inteligencji i moralności w świecie zaawansowanej technologii, zadając intrygujące pytania, ale bez oferowania odpowiedzi” - czytamy w artykule.

Giant Bomb skupia się bardziej na zmaganiach wieloosobowych.

„Na papierze tegoroczna odsłona może być największym zestawem w historii serii. Diabeł tkwi jednak w szczegółach i różne zmiany w multiplayerze to jeszcze więcej mało znaczącego kombinowania w serii, w której tego kombinowania było w ostatnich latach nieco zbyt dużo. Black Ops 3 to wyrównujący się zbiór plusów i minusów” - uważa Jeff Gerstmann.

„Call of Duty oraz Black Ops znalazło bazę pod solidny tryb sieciowy niemal dekadę temu i widać to także w tej części. Największą zachętą do zakupu Black Ops 3 może być zakres oferowanej zawartości, ale Treyarch nie posuwa serii do przodu w znaczący sposób” - dodaje Polygon.

Poniżej zbiór ocen w wybranych serwisach:

Call of Duty: Black Ops 3 debiutuje dzisiaj na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Nasza recenzja w przyszłym tygodniu.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami