Assassin's Creed Syndicate - Sekwencja 5: Dama z latarnią, Pokój z widokiem, Przyjacielska rywalizacja

Zdobywamy lekarstwa, szukamy artefaktu, spotkanie z panną Attaway.

Po rozpoczęciu sekwencji piątej znowu radzimy trochę pozwiedzać Londyn, powalczyć z Nędznikami w zadaniach pobocznych, by zdobyć wyższy - co najmniej piąty - poziom. Odblokują się też nowe rodzaje misji z zadań dla kompanów.

Misja: Dama z latarnią

  • Cele dodatkowe: Nie zabijaj handlarza; Porwij wóz aptekarza w mniej niż minutę
damazlatmapka

Udaj się do punktu rozpoczęcia misji. To szpital, w którym Jacob zlikwidował niedawno profesora. To misja dla Evie. Po cut-scence od razu biegnij w stronę celu, musisz zdobyć lekarstwa i zasoby. Liczy się szybkość - masz 8 minut.

Gdy dotrzesz do obszaru, włącz wzrok orła, by dostrzec handlarza. Zajdź go od tyłu. Wejdź - skradając się - dziurą w płocie. Poczekaj, aż policjant nie będzie patrzył i okradnij kupca. Następnie weź dowolny powóz i jedź do kolejnego celu.

damzlat1
Łatwo okraść kupca, cały czas patrzy przed siebie

Kiedy dotrzesz na miejsce wejdź na budynek i włącz wzrok orła. Zlokalizujesz aptekarza. Musisz zabić gangsterów, zanim go zlikwidują. Zeskocz na dół i pokonaj wszystkich. Później porozmawiaj z ocalonym.

Po scence musisz jeszcze dogonić uciekający powóz. Weź bryczkę z ulicy i jedź za celem. Zrównaj się z nim i przeskocz (L1, LB) na dach, wyeliminuj powożącego i zajmij jego miejsce. Teraz pozostaje wrócić na tyły szpitala.

Misja: Pokój z widokiem

  • Cele dodatkowe: Wykonaj skok wiary zjeżdżając na linie; Skontruj wszystkie ciosy Lucy
pokojmapka

Gdy udasz się do punktu rozpoczęcia misji, Evie porozmawia z Jacobem, po czym zajmie się misją samodzielnie. Musisz dostać się pod drewnianą scenę przy monumencie. Użyj linki, by zjechać na monument.

Włącz wzrok orła, by obserwować policjantów. Zeskocz na ulicę po lewej stronie monumentu (patrząc na wprost na przemawiającą panią). Skradaj się. Poczekaj, aż jeden patrolujący strażnik przejdzie dalej, wtedy prześliznij się przy samej scenie pod deski i obejrzyj płaskorzeźbę.

pokoj1
Z monumentu opadnij na chodnik i skradając się przejdź pod prowizoryczną scenę

Następnie wydostań się tak samo i wracaj na monument. Wdrap się na sam szczyt. Po scence użyj linki i zjeżdżając na dach wykonaj skok wiary. Później udaj się do katedry, w oznaczonym miejscu ponownie użyj wzroku orła i podejdź do mechanizmu. Ułóż znaki tak, by stykały się identyczne znaki.

pokoj2
Znaki należy ułożyć w taki sposób

Gdy ułożysz znaki w odpowiedni sposób, udaj się wyżej, na szczyt katedry. Tam wejdź przez okno. Po scence musisz pokonać Lucy Thorne. To monotonna, ale prosta walka. Wystarczy kontrować ciosy. Po bójce misja się zakończy.

Misja: Przyjacielska rywalizacja

  • Cele dodatkowe: Ocal woźnicę
przyjrywmapka

Przechodzimy do misji dla Jacoba. Dotrzyj do punktu rozpoczęcia zadania, by po krótkiej scence zasiąść za sterami omnibusa. Jedź wyznaczoną trasą. Gdy dotrzesz do oznaczonego punktu, pojawi się drugi powóz. Musisz go dogonić i zlikwidować wroga strzelając z pistoletu.

Po pokonaniu Nędznika zejdź na ulicę i przeszukaj jego zwłoki. Następnie wracaj do omnibusa i jedź do wskazanego magazynu. Zacznie się kolejna scenka.

przyjryw1

Teraz musisz wysadzić omnibusy Starricka. Zadanie jest proste. Idź przed siebie, wdrap się na murek i strzel zatrutą strzałką w ognisko, by wywołać bójkę w szeregach wroga. Później wejdź za mur i wykończ pozostałych.

Po pokonaniu wrogów podejdź do oznaczonego wozu i popchnij go, następnie podpal i uciekaj poza wyznaczony obszar. Misja się zakończy, możesz przejść od razu do kolejnej - zajrzyj na mapę.

Następnie: Assassin's Creed Syndicate - Sekwencja 5: Badania i rozwój, Przetrwają najsilniejsi, Wiadomości z ostatniej chwili, Koniec trasy

Powrót do spisu treści: Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

asdasdasdasdasd
Strzałka oszałamiająca i ognisko to świetne połączenie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami