Wydawca oferuje zwrot pieniędzy za Batman: Arkham Knight na Steamie

Bez limitów.

Wszyscy gracze, którzy zakupili Batman: Arkham Knight na Steamie, mogą ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, bez względu na to, ile czasu spędzili przy grze.

1

Bezprecedensowa oferta wydawcy związana jest z ciągłymi problemami, z jakimi boryka się ta produkcja w wersji PC, pomimo wycofania ze sprzedaży w celu rzekomego naprawienia błędów.

„Jest nam bardzo przykro, że nasi klienci nadal nie są zadowoleni z Batman: Arkham Knight na PC” - napisano w najnowszym komunikacie na Steamie.

„Do końca 2015 roku będziemy oferować pełny zwrot pieniędzy, bez względu na to, ile czasu spędziliście w grze” - dodaje Warner Bros. Interactive Entertainment.

Można także zwracać przepustkę sezonową, ale tylko razem z grą. Wydawca zapewnia przy tym, że planuje dalsze prace nad załataniem błędów i poinformowanie graczy, których problemów „nie da się naprawić”.

Standardowa polityka Valve w kwestii zwrotów głosi, że musimy aplikować w czasie 14 dni od zakupu i nie możemy grać w dany tytuł dłużej niż przez dwie godziny. Zasady te nie mają zastosowania w przypadku Batman: Arkham Knight na PC - do końca roku.

Więcej o obecnym stanie produkcji przeczytać można w najnowszej analizie od Digital Foundry.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (13)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami