Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Temat przyszłych wspomnień, Mapa: Łzy świata

Rozpoczynamy kampanię poświęconą przygodom Ivana.

Aby móc rozpocząć tę kampanię, musisz najpierw ukończyć dwie kampanie, jednak zalecamy wcześniejsze ukończenie ich wszystkich. Niektóre miejsca oraz przedmioty są dostępne tylko po ukończeniu historii z nimi związanych.

Na początku rozgrywki oddano nam do dyspozycji bohatera Ivana oraz miasto Baille Ionga. Z początku gracz zielony, tj. Księstwo Jelenia, jest sojusznikiem głównego bohatera, dlatego też odsłania on wszystko, co sam odkryje.

Warto wykorzystać czas pokoju do jak największej rozbudowy zamku, wykonania zadań pobocznych (tych, które się da) oraz powiększenia swojej armii.

Zadanie główne: Propozycja pokoju

Twoim pierwszym zadaniem jest spotkanie się z przywódcami różnych nacji. Im więcej kampanii ukończysz, tym więcej osób będziesz musiał teraz odwiedzić. Każdy z nich jest oznaczony na mapie.

Po spotkaniu z nimi wszystkimi zadanie zostanie zakończone, a Ivan otrzyma 2 punkty przywództwa oraz 10 000 PD.

Zadanie główne: Spotkanie

Cel: Spotkaj się z Seamusem na Wzgórzu Sokoła

Seamus, prawa ręka głównego wroga tej kampanii, przybył z propozycją pokoju. Musisz udać się na Wzgórza Sokoła, które znajdują się za bramą znajdującą się na terenie miasta Baille Longa.

Po krótkim filmiku przerywnikowym dojdzie do walki. Nie powinna być ona zbytnim wyzwaniem, o ile nie zapomniałeś wziąć ze sobą swojej armii. Po wygranej walce zadanie zostanie zakończone, a Ivan otrzyma 3 punkty obrony oraz 5 000 PD.

Zadanie główne: Zapasy z bykiem

Cel: Zdobądź Brame Ronana

Północ mapy jest kontrolowana przez Księstwo Byka. Teraz gdy jest wrogiem Ivana, musisz je pokonać. Udaj się w lewy górny róg mapy i przejmij fort o nazwie Brama Ronana, aby wykonać ten cel.

037
Brama Ronana nie bez powodu jest nazywana bramą, tylko przez ten fort można przejść przez wielki mur

Cel: Pokonaj Amilcara z rodu Byka

Amilcar przebywa w tym Bramie Ronana, dlatego pokonasz go przy okazji zdobywania jej. Po wygranej Ivan otrzyma 50 000 PD.

Zadanie poboczne: Złota obietnica

Cel: Usuń Hydry ze Smoczego Wzgórza

Zadanie to jest zlecane przez oddział Złotych Smoków przebywający w centrum mapy. Proponują Ci one, że jeżeli pozbędziesz się hydr z pobliskiego wzgórza, to te przyłączą się do Ciebie.

038
Każdy oddział Hydr ochrania artefakt lub budynek wzmacniający bohatera

Po zebraniu sporej wielkości armii udaj się na wzgórze i zniszcz 3 oddziały składające się z Hydr i Mrocznych Hydr. Są to stworzenia na legendarnym poziomie, dlatego musisz przygotować się na ciężką walkę.

Cel: Obwieść smokowi swe zwycięstwo

Wróć do Złotych Smoków, które zleciły to zadanie. W nagrodę Ivan otrzyma artefakt Wola Ashy oraz kilka Złotych Smoków.

Zadanie poboczne: Polowanie na Jelenie

Cel: Pokonaj wojska Jelenia w tej okolicy

Zadanie to jest zlecane automatycznie po wykonaniu zadania głównego Spotkanie. Musisz zniszczyć zielonego gracza, to znaczy zdobyć wszystkie jego miasta i pokonać wszystkich jego bohaterów.

Jedno z jego miast znajduje się za zieloną pieczęcią. Ołtarz który ją może przełamać znajduje się na Smoczym Wzgórzu, na którym zlecono to zadanie.

Po pokonaniu zielonego gracza Ivan otrzyma 20 000 PD, 30 Gryfów oraz 10 Arbitrów.

Następnie: Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Temat przyszłych wspomnień, Mapa: Sen o tym, co mogłoby się zdarzyć.

Powrót do spisu treści: Might & Magic Heroes 7 - Poradnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami